HC Plzeň 1929 se opět po roce zúčastní Festivalu Sportu!

Plzeň - V západočeské metropoli se koná každoroční akce s názvem Festival Sportu, vše odstartuje v OC Plzeň Plaza a přilehlém okolí ve čtvrtek jednadvacátého června.

Den plný pohybu, sportu a dobré zábavy. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat Festival Sportu. Na dosah centra města si každý může přijít vyzkoušet některou z desítek sportovních aktivit, dozvědět se zajímavé informace a tipy ke zdravému životnímu stylu a přitom se dobře bavit i díky doprovodnému kulturně-hudebnímu programu.

Festival Sportu chce nejen bavit, ale zároveň motivovat k pravidelnému pohybu. Dává příležitost seznámit se a vyzkoušet si tradiční i trendové sporty. Dětem může napovědět, jaký sport by je mohl nejvíce bavit. Nechybí exhibice, možnost přímo oslovit známé sportovce nebo získat cenný suvenýr v podobě jejich podpisu při autogramiádách.

Festival Sportu je neziskový projekt určený pro širokou veřejnost. Jeho náplň je osvětová, prezentační, iniciační, nepřímo náborová a motivační. Zároveň se snaží podporovat místní sportovní subjekty možností neplacené prezentace jejich činnosti a jejich propagací v rámci celého projektu Festivalu Sportu.

V rámci hokejového koutku si můžete vyzkoušet střelbu na hokejovou branku, představena vám bude i hokejová Bruslička. Pro indiány se zároveň jedná o jednu z náborových akcí, proto neváhejte a doržte! Více info ZDE!

Děti mají vstup na akci za 30 Kč, dospělí za 50 Kč a kromě koncertů, hudebních představení se můžete těšit i na soutěže o hodnotné ceny.


Související články

Reprezentační sedmnáctku čeká Evropský olympijský festival mládeže EYOF!

Reprezentace U17

Reprezentační sedmnáctka vyráží na Turnaj pěti zemí do Švédska!

Reprezentace U17

Dorostenci doma přivítají lídra, juniorka bude bojovat opět na ledě soupeřů

Pozvánka na zápasy mládežníků

Mládežníky čekají těžké duely na ledech soupeřů

Pozvánka na zápasy mládežníků

Aktuálně na webu

VTM U13

Krajský výběr ročníku 2006 si střihne přípravný duel!

90 puků po celé Plzni

Puky na vás čekají! Ulovte další nápovědy!

Preview 18.kolo

Do indiánských prérií zavítají Piráti!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.