Druhé šumavské soustředění indiánů

Hokejisté plzeňské Škody se podruhé během letní přípravy vrátili do šumavské Železné Rudy, kde pokračoval tréninkový program na suchu před nástupem na led. Ukázku z odpoledního programu přinášíme i ve videu!

Indiáni i nadále polykají tvrdé tréninkové dávky, během dneška na ně čeká poslední tradiční den soustředění. A to bylo znovu náročné, Plzeňané na sjezdovce a v jejím okolí v žádném případě nezaháleli. Ranní běh, který je určen pro mladé hráče, je stále v kurzu. Všichni spoluhráči se následně sejdou na dopoledním tréninku, kde je opět po protažení čeká běh s pneumatikami do kopce. Na vše pečlivě dohlíží kondiční trenér Škody Jan Snopek se svými kolegy.

Během odpoledního programu přijde na řadu posilování. Hráči se v kruhu prostřídají během různých cviků, které jsou určeny jak na zesílení celého těla, tak na dynamiku. Po konci této části tréninku na hokejisty čeká ještě hra. V našem videu uvidíte ukázky z odpoledního programu a následného fotbalu!

Druhé šumavské soustředění bude zakončené v pátek 5. 7. výběhem na Pancíř, poté na hokejisty čeká zasloužené volno. Opět se sejdou koncem července, 24. 7. je čekají letošní třetí testy, o den později jdou již na led.


Související články

Vstupenka jako jízdenka! HC Škoda Plzeň a PMDP vás společně vozí na hokej

Vstupenka jako jízdenka

Michal Houdek nebude hrát následující dvě utkání

DK ELH Houdek

Tipsport extraliga začíná s několika novinkami

Tipsport extraliga začíná

Parkujte po celou sezónu v DEPO2015!

Parkování DEPO2015

Aktuálně na webu

Z6: PLZ - TRM 19:4

Šesťáci nadělovali i ve druhém soutěžním duelu!

Z9: SPA - PLZ 4:3

Devítka smolně padla na Spartě

Z7: SPA - PLZ 4:2

Sedmáci padli na Spartě kvůli poslední třetině

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Verva Litvínov