Dorostenci se představí doma, juniorka míří do Salcburku. Třídy čeká derby

Přišel další týden mládežnických lig a s ním i řada zajímavých zápasů. Junioři tentokrát míří na led soupeřů, odkud se pokusí odvést nějaké cenné body. Dorost se bude snažit posunout z posledního místa nadstavby ve dvou duelech v Home Monitoring Aréně. Tam se v neděli odehraje i zajímavý dvojboj sedmé a páté třídy Škodovky proti Třemošné.

Junioři

Uplynulé období

Od čtvrtka do pondělí sehráli indiáni hned tři duely a nevedli si vůbec špatně. Na domácím lede zvládli dvě těžká utkání. Nejprve otočili duel proti Liberci z 0:3 na konečných 4:3 a brali tři body, v souboji proti Slavii museli Západočeši také dotahovat, ale těsný zápas nakonec zvítězili stejným poměrem 4:3, přičemž následně uspěli i v nadstavbových nájezdech. Pondělní utkání v Litvínově už tak úspěšné nebylo. Severočeši trestali individuální chyby a dokráčeli si pro výhru, Plzeň padla 2:6.

Tento týden

Junioři vyrazí k dalším dvěma venkovním utkáním, tentokrát na jihovýchod. Nejprve je čeká souboj na ledě jedenáctého celku tabulky proti Českým Budějovicím, který startuje v sobotu ve 12:30, o den později již v neděli od 11:00 budou čelit hokejistům z vyhlášené akademie v Salcburku.

Aktuální pozice: 5.Dorostenci

Uplynulé období

Dorostenecká ELIOD extraliga měla minulý týden přestávku, jelikož se v Karlových Varech odehrávalo mistrovství republiky krajů. Plzeňský kraj s deseti mladými indiány vybojoval pěkné šesté místo.

Tento týden

Plzeň pokračuje v sérii domácích duelů a pokusí se vyškrábat ze šesté příčky směrem vzhůru. Ve čtvrtek v 17:00 nastoupí na západočeský led Hradec Králové, druhý celek tabulky. V sobotu od 12:00 pak dorostenci odehrají zápas proti páté Slavii Praha.

Aktuální pozice: 6.Třídy

Osmáci pokračují ve skvělých výkonech, minulý týden slavili těsnou výhru 5:3 v Táboře. Teď je čeká další venkovní duel, tentokrát v Jindřichově Hradci, kde se představí i šesťáci. Sedmá třída ještě v této sezóně nenašla přemožitele, naposledy rozstřílela Spartak Žebrák 10:3. Nyní odehraje derby proti Třemošné stejně jako páťáci. Program startuje v Home Monitoring Aréně duelem pátých tříd v neděli již v 10:30.
Související články

Extraligy juniorů a dorostu se dočkají zúžení!

Nová pravidla

Mládež po reprezentační přestávce zavítá na led soupeřů

Pozvánka na zápasy mládežníků

Dorostenci se představí doma, juniorka míří do Salcburku. Třídy čeká derby

Pozvánka na zápasy mládežníků

Reprezentační osmnáctka míří do Ruska na Turnaj pěti!

Reprezentace U18

Aktuálně na webu

DOR: KLA - PLZ 3:7

Parádní obrat dorostenců proti lídrovi tabulky!

Preview 45.kolo

Indiáni se v neděli vydávají do Pardubic!

JUN: SPA - PLZ 3:2sn

Junioři bojovali na Spartě, nakonec padli až na nájezdy

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Odehrané v 17:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Škoda Plzeň