Dorost zná rozpis přípravných duelů!

Plzeň - Mladí indiáni právě čerpají zasloužené dny volna, již brzy ale obují brusle a rozejde se i kolotoč přípravných duelů!

Již od pátého května se nově složené družstvo s dohromady třiceti hokejisty připravovalo napříč celou Plzní. Nyní čerpá zasloužené tři týdny oddechu, sedmadvacátého července ale již začíná další blok přípravy, tentokráte půjde o dvojfázové tréninky na ledě. Následovat budou i přípravná utkání a druhý víkend v srpnu i turnaj v Litvínově. Po něm přijde zužování kádru a od poloviny srpna nastane do startu extraligy poslední fáze příprav.

Velká fotogalerie z přípravy ZDE!

Kolotoč letních utkání roztočí modrobílí první srpnový den, kdy na svém ledě přivítají hradecký Mountfield. Tedy bronzového medailistu z loňské sezóny. O pár dní později na západ Čech zavítá Kladno a poté již následuje desátého srpna sobotní turnaj v Litvínově. Po něm se mužstvo vydá od pondělí na soustředění do Tachova, kde na závěr bloku v pátek svede souboj s Klatovy. Přípravná utkání budou pokračovat domácím soubojem s loňským mistrem z Liberce a generálku na Extraligu obstarají venkovní duely na ledě Rytířů a Bílých Tygrů v posledním srpnovém týdnu.      

Extraliga pro modrobílé startuje v polovině září, soupeřem bude na západě Čech Sparta. V první části soutěže se ještě loňští semifinalisté utkají s Chomutovem, Karlovými Vary, Litvínovem, oběma kladenskými celky, Hvězdou i Kobrou Praha a Třemošnou.

Rozpis přípravných zápasů ZDE!


Související články

Reprezentační dvacítku čeká kemp před domácím MS!

Reprezentace U20

Nové fotografie hokejových tříd pro aktuální sezonu konečně v prodeji!

Nové fotky mládežníků

Až tři indiáni míří proti Rusku s reprezentační šestnáctkou!

Reprezentace U16

Sedmnáctka se třikrát popasuje s Ruskem!

Reprezentace U17

Aktuálně na webu

DOR: PLZ - SLA 5:3

Dorost v těžkém utkání přetlačil pražskou Slavii!

Mikuláš

Na domácí zápas indiánů proti Kometě Brno dorazí i Mikuláš!

Reprezentace U20

Reprezentační dvacítku čeká kemp před domácím MS!

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Verva Litvínov
HC Škoda Plzeň