Dorost završil suchou přípravu, nově již i zná rozpis extraligy!

Plzeň - Podobně jako ostatní kategorie indiánů, i tým dorostu koncem června završil přípravu na suchu.

Již od pátého května se nově složené družstvo ve složení 27 hráčů a 3 brankáři připravovalo napříč celou Plzní. "Využívali jsme různá stanoviště pro pestrost. V pondělí jsme navštěvovali Koloseum, kde jsme se zaměřovali na spinnig, kruhové tréninky, ale i box. V úterý jsme trávili dopoledne v posilovně na našem zimáku, odpoledne pak v Golden Fish. Zde byl na pořadu dne silový trénink s činkami, běhy do kopce, flowin či TRX. Ve středu jsme na zimáku měli kruhové tréninky, ale i vzpěračské a komplexní záběr na hry. Ve čtvrtek na Benešově škole jsme běhali, poté byla zařazena i gymnastika a hry. A nakonec v pátek jsme běhali na Schwarzově škole a k tomu zapojovali plavání," popisuje lodivod modrobílých Petr Kořínek.

"V prvním měsíci jsme se zaměřovali na objem a vytrvalost, ve druhém již spíše na rychlost a kratší intervaly. Vše jsme završili čtyřmi dny v Třemošné, kde jsme makali dvojfázové a završili vše modelovým utkáním," doplňuje.

Všichni hráči nyní zůstávají v kádru, aktuálně jsou před nimi tři týdny prázdnin. Sedmadvacátého července ale již začíná další blok přípravy,  tentokráte půjde o dvojfázové tréninky na ledě. Následovat budou i přípravná utkání a druhý víkend v srpnu i turnaj v Litvínově.  Po něm již přijde zužování kádru a od poloviny srpna nastane do startu extraligy poslední fáze příprav.

Extraliga pro modrobílé startuje v polovině září, soupeřem bude na západě Čech Sparta. V první části soutěže se ještě loňští semifinalisté utkají s Chomutovem, Karlovými Vary, Litvínovem, oběma kladenskými celky, Hvězdou i Kobrou Praha a Třemošnou. 

Rozpis zápasů ZDE!

Lodivod Petr Kořínek na závěr ještě vyznal spokojenost s dosavadním průběhem přípravy: "Musím kluky pochválit. Ať již za docházku, protože bylo minimum absencí, ale i za jejich snahu a to, jak ke všemu přistupovali a makali."

Velká fotogalerie ZDE!Související články

Reprezentační sedmnáctka je třetí na světě! Indián Špaček: Nepopsatelné!

Špaček v U17

Reprezentační devatenáctka bojovala třikrát s Finskem. Indián Přikryl: Chyběly jen góly

Přikryl v U19

Reprezentační osmnáctka skončila čtvrtá ve Švédsku. Indián Kremláček: Všem jsme se dokázali minimálně vyrovnat

Kremláček v U18

Reprezentační šestnáctka si podmanila Švýcarsko! Indián Soukup: Byla to velká zkušenost!

Soukup v U16

Aktuálně na webu

4. třída

Čtvrťáci se opět v soutěži blýskli!

Ohlasy 19. kolo

Neodehráli jsme dobrý zápas, bod je pro nás zlatý, říká kapitán Milan Gulaš

Z6: MIL - PLZ 2:6

Šesťáci šesti góly vyloupili Milevsko!