Dorost završil suchou přípravu, nově již i zná rozpis extraligy!

Plzeň - Podobně jako ostatní kategorie indiánů, i tým dorostu koncem června završil přípravu na suchu.

Již od pátého května se nově složené družstvo ve složení 27 hráčů a 3 brankáři připravovalo napříč celou Plzní. "Využívali jsme různá stanoviště pro pestrost. V pondělí jsme navštěvovali Koloseum, kde jsme se zaměřovali na spinnig, kruhové tréninky, ale i box. V úterý jsme trávili dopoledne v posilovně na našem zimáku, odpoledne pak v Golden Fish. Zde byl na pořadu dne silový trénink s činkami, běhy do kopce, flowin či TRX. Ve středu jsme na zimáku měli kruhové tréninky, ale i vzpěračské a komplexní záběr na hry. Ve čtvrtek na Benešově škole jsme běhali, poté byla zařazena i gymnastika a hry. A nakonec v pátek jsme běhali na Schwarzově škole a k tomu zapojovali plavání," popisuje lodivod modrobílých Petr Kořínek.

"V prvním měsíci jsme se zaměřovali na objem a vytrvalost, ve druhém již spíše na rychlost a kratší intervaly. Vše jsme završili čtyřmi dny v Třemošné, kde jsme makali dvojfázové a završili vše modelovým utkáním," doplňuje.

Všichni hráči nyní zůstávají v kádru, aktuálně jsou před nimi tři týdny prázdnin. Sedmadvacátého července ale již začíná další blok přípravy,  tentokráte půjde o dvojfázové tréninky na ledě. Následovat budou i přípravná utkání a druhý víkend v srpnu i turnaj v Litvínově.  Po něm již přijde zužování kádru a od poloviny srpna nastane do startu extraligy poslední fáze příprav.

Extraliga pro modrobílé startuje v polovině září, soupeřem bude na západě Čech Sparta. V první části soutěže se ještě loňští semifinalisté utkají s Chomutovem, Karlovými Vary, Litvínovem, oběma kladenskými celky, Hvězdou i Kobrou Praha a Třemošnou. 

Rozpis zápasů ZDE!

Lodivod Petr Kořínek na závěr ještě vyznal spokojenost s dosavadním průběhem přípravy: "Musím kluky pochválit. Ať již za docházku, protože bylo minimum absencí, ale i za jejich snahu a to, jak ke všemu přistupovali a makali."

Velká fotogalerie ZDE!Související články

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Reprezentace U19

Junioři si v přípravě dvakrát zopakují loňské semifinále se Spartou, nechybí ale i švédský soupeř!

Junioři v přípravě

Dorost zná rozpis přípravných duelů!

Dorost v přípravě

Reprezentační šestnáctka míří na společný kemp!

Reprezentace U16

Aktuálně na webu

Reprezentace U19

Reprezentační devatenáctka zahájí sezónu na Turnaji čtyř v Popradu!

Rozhovor Marek Ztracený

Jsem věčný optimista, doufám, že Plzeň bude vysoko, jak jsme zvyklí, říká Marek Ztracený

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky