Dorost ovládl přípravný turnaj v Třemošné!

Plzeň - Konec roku 2018 byl ve znamení přípravných turnajů napříč věkovými kategoriemi. K úspěchů mladších kolegů se nyní přidali i dorostenci indiánů.

Podobně jako mladší kolegové, o kterých jsme vám již dříve psali, i dorostenci vyrazili v období před koncem roku k přípravném turnaji. A cestu neměli dlouhou, představili se v neděli 30.12.2018 v Třemošné.

Turnaj se hrál systémem dvakrát dvacet minut s tím, že každá třetina se počítala zvlášť. Indiáni se postavili postupně domácí výběru, který skolili 3:0 a remizovali 1:1, poté již neztratili. S Českými Budějovicemi brali plný počet bodů po výhrách 2:0 a 2:1, s Mladou Boleslaví zase 4:0 a 3:1. Získali tak jedenáct bodů z dvanácti možných a turnaj si tak zcela podmanili!

Výsledky zápasů HC Škoda Plzeň na turnaji:

HC Škoda Plzeň - HC Meteor Třemošná 4:1 (3:0, 1:1)
Branky Plzně: Marcel (Špaček), Korčák (Šiler), Václavík (Korčák, Špaček); Kanta (Páník).

HC Škoda Plzeň - ČEZ Motor ČB 4:1 (2:0, 2:1)
Branky Plzně: Dvořák (Páník), Krasanovský (Marcel); Dáňa (Hauser), Šiler (Václavík).

HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav 7:1 (4:0, 3:1)
Branky Plzně: Václavík (Korčák), Krasanovský (Kaiser), Václavík (Šiler), Hauser (Kanta, Páník); Šiler, Korčák (Hauser, Páník), Dáňa (Páník).

"Jsem rád, že jsme hráli i se soupeři, které nemáme ve skupině. Je opravdu škoda, že některé týmy za celou sezónu vůbec nepotkáme. Turnaj jsme brali i jako dobrý herní test, ve kterém jsme si chtěli vyzkoušet některé hráče i určité vazby v sestavě. Hlavně jsme si ale chtěli osahat nové prvky v naší hře. Upravili jsme forčeking, na kterém jsme v tréninku poslední dobou dost pracovali a jsem rád, že to hráči v poměrně krátké době dokázali velmi dobře uplatnit i do zápasů. S herním projevem jsme byli na celém turnaji spokojeni, po delší době jsme totiž hráli opravdu kvalitně. Mělo to z naší strany parametry, které chceme ve hře týmu každý zápas. Dařilo se nám i v koncovce a hned to bylo vidět na sebevědomí týmu," popisuje trenér Petr Vojan.