Členové klubu Indian Patriot si v sobotu užili svůj den s hokejovými indiány

Plzeň - V rámci klubu Indián Patriot se v sobotu v Home Monitoring Aréně uskutečnil den strávený s týmem HC Škoda Plzeň. Je to dle patriotů samých jeden z nejoblíbenějších zážitků, který členům klubu program nabízí.

V pohodové a přátelské atmosféře se setkalo letos bezmála šedesát patriotů, pro které byl připraven pestrý program spojený s bruslením s hráči, prohlídkou kabiny a zázemí stadionu a s příjemným občerstvením ve VIP prostorách Arény za přítomnosti Martina Straky a Tomáše Vlasáka.

Patrioti si nejprve mohli zabruslit na extraligovém ledě vítězů Prezidentského poháru, zkusit si nájezdy na gólmana, nebo si změřit rychlost bruslení třeba s Mírou Indrákem, Denisem Kindlem, Matyášem Kantnerem, Tomášem Kubalíkem a dalšími.

Po vyčerpávající hodině bruslení na ledové ploše se vydali patrioti na zasloužený oběd, který byl podávaný formou krásně připraveného rautu od Staročeského cateringu, který je v aktuální sezóně hlavním partnerem klubu.

Oběd byl o to zajímavější, protože se účastnili generální manažer klubu, plzeňský hokejový muž číslo jedna, Martin Straka se sportovním manažerem a dlouholetým kamarádem Tomášem Vlasákem. A tak se diskutovalo o chtěných a nechtěných soupeřích pro nastávající play-off, padaly zvídavé dotazy na formu a zdraví hráčů, a samozřejmě nechyběly velké gratulace k zisku Prezidentského poháru a přání štěstí do dalších, nejdůležitějších bojů.

Po příjemném obědě se početná skupina bezmála šedesáti patriotů přesunula na prohlídku kabiny a zázemí A-týmu, kde je čekal kustod plzeňských indiánů Jakub Vais, který patriotům pootevřel zákulisí, představil prostory a zajímavým povídání o srdci celého zimního stadionu zaujal patrioty natolik, že byl odměněn bouřlivým potleskem.

Patriotům jsme na setkání předali sadu fotek hráčů s podpisy, což je jeden z dalších bodů programu Indián Patriot. Kdo z patriotů se nemohl akce účastnit, kartičky s podpisy má připravené na svoje jméno v místnosti ticketingu u hlavního vchodu Homo Monitoring arény.

Mezi patrioty panovala výborná atmosféra a všichni odcházeli spokojení.

FOTOGALERIE ZDE!

Chcete zažít den strávený s týmem hokejových indiánů také? Takové zážitky vám už nikdo nevezme. Stačí si zakoupit členství v programu pro příští sezónu a na dalším setkání se uvidíme i s Vámi! Být Indian Patriotem se prostě vyplatí!


Související články

Nový program Indian patriot je nachystán k prodeji!

Indian Patriot

Setkání členů klubu Indian Patriot s hokejovými indiány

Indian Patriot

Členové klubu Indian Patriot si v sobotu užili svůj den s hokejovými indiány

Indian Patriot

Duel s Mountfieldem strávil vítěz losování Patriotů Ondřej Kopáček ve VIP prostorách Home Monitoring Arény!

Indián Patriot

Aktuálně na webu

Ivana Šormová

Když jste hodinu před zápasem nestál v kotli na své dlaždičce, nebyla šance se tam už dostat

8.kolo

Duel s Mladou Boleslaví začne později

Z6: PLZ - CEB 16:1

Šesťáci na úvod soutěže zametli s Motorem!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.