Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

Plzeň - Dlouholetou spolupráci minulý týden stvrdili ředitel společnosti Biotronik Praha Dr. Petr Větrovský, PhD., a Martin Straka, generální manažer hokejové Plzně.

Zdravotnická firma Biotronik Praha, jejíž klíčový produkt Home Monitoring pomáhá zachraňovat pacienty se srdečním selháním po celém světě, bude i nadále významným partnerem HC Škoda Plzeň. Jen v Česku službu Homo Monitoring využívá 3500 pacientů a podporovat bude i srdce plzeňských indiánů.

Spolupráce mezi společností Biotronik a HC Škoda Plzeň začala v roce 2012. Následující sezonu se podařilo indiánům vybojovat vysněný titul a rozběhla se i dlouhodobá spolupráce na další sezony.

„My jsme rádi, že můžeme již sedmým rokem spolupracovat s klubem HC Škoda Plzeň. Věříme, že se i nadále bude klubu dařit,“ prohlásil Petr Větrovský, ředitel Biotroniku.

Podporu klubu ocenil i generální manažer HC Škoda Plzeň Martin Straka. „Chtěl bych moc poděkovat za to, co pro nás Biotronik dělá. Je to skvělá spolupráce, protože bez peněz by hokej nebyl možný. Firma Biotronik do našeho hokeje dává nemalou částku, za což jsme moc vděční.“

Hokejová Škodovka zakončila letošní sezonu ziskem Prezidentského poháru za vítězství v základní části TELH a skvělým bronzem v bojích play-off. Suchou přípravu pro novou sezonu zahájili indiáni 14. května 2018.

BIOTRONIK:
BIOTRONIK je přední výrobce medicínských zařízení se sídlem v Berlíně a zastoupením ve více než stovce zemí. Posláním společnosti je dosáhnout dokonalého spojení mezi technologií a lidským tělem a dopřát každému lepší zdraví a větší pohodu. Od sestrojení prvního německého kardiostimulátoru v roce 1963 nepřestává společnost BIOTRONIK inovovat technologie kardiovaskulární a endovaskulární medicíny, které každoročně zachrání více než milion lidských životů.


Související články

HC Škoda Plzeň podepsala smlouvu s firmou AMBOSELI

Nový partner

Novým oficiálním partnerem HC Škoda Plzeň je společnost Hofmann Wizard

Hofmann Wizard novým partnerem

Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

Biotronik Praha

Klub prodloužil spolupráci se společností Autocentrum Jan Šmucler, brankář Svoboda si převzal nový vůz

Autocentrum Jan Šmucler

Aktuálně na webu

DOR: KOM - PLZ 3:0

Dorost se se Zlín Cupem rozloučil porážkou s Brnem

DOR: MHK – PLZ 4:3sn

Dorost zapisuje na Zlín Cupu první ztrátu

DOR: HAV - PLZ 2:7

Skvělé! Dorost na turnaji ve Zlíně ovládl i druhý zápas!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.