Zimní stadion nese nově název Home Monitoring Aréna

Plzeň - Po téměř desetiletém partnerství s firmou ČEZ nově ponese plzeňský zimní stadion název Home Monitoring Aréna podle hlavního produktu partnera klubu firmy Biotronik Praha.

Zimní stadion hokejového klubu HC Škoda Plzeň nese od konce února název Home Monitoring Aréna. Home Monitoring je jeden z klíčových produktů hlavního partnera HC Škoda Plzeň společnosti Biotronik Praha, která se rozhodla rozšířit svojí spolupráci s plzeňským hokejem i v tomto směru.

Home Monitoring je celosvětově rozšířený systém dálkového sledování pacientů se srdečními poruchami. Díky tomuto bezdrátovému systému má lékař kdykoli a odkudkoli přístup k informacím o stavu pacientova srdce. Pacientům tento systém umožňuje klidnější život, nižší počet kontrol u lékaře a neustále je hlídá. Zařízení je jakousi obdobou mobilního telefonu. Bezdrátově komunikuje s voperovaným přístrojem (kardiostimulátorem či defibrilátorem) a současně pravidelně, jednou za 24 hodin, odesílá informace lékaři. V případě výrazného zhoršení stavu pacienta či voperovaného přístroje systém okamžitě odešle lékaři upozornění e-mailem, krátkou textovou zprávou, nebo faxem. Lékař se ihned dozví, že pacient potřebuje péči dříve, než je plánována obvyklá kontrola.


Související články

Plzeň v osmifinále Ligy mistrů vyzve Bolzano

Los CHL

Emil Kristek končí v pozici ředitele klubu

Emil Kristek

Vladimír Bednář oslavil své sedmdesáté narozeniny!

Vladimír Bednář

Zdravá strava do škol aneb Indiáni pro podporu projektu obědvali se žáky ZŠ v Dobřanech

Zdravá strava do škol

Aktuálně na webu

Z8: SJH - PLZ 2:7

Pětapadesát střel osmáků nezůstalo bez odezvy

Reprezentace U17

Sedmnáctka míří do Kanady a s ní i až tři indiáni!

Z7: PLZ - ROK 5:1

Sedmáci skolili dalšího soka, nyní Rokycany!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
HC Verva Litvínov