Hokejový klub se účastní Letní SPORTMANIE Plzeň 2018!

Plzeň - Opět po roce se pro obyvatele západočeské metropole chystá sportovní mega akce pod názvem Sportmanie. A ani letos nemůže chybě hokejový klub indiánů.

Největší sportovní akce města Plzně Sportmanie Plzeň 2018 obsadí v letošním roce park za OC Plzeň Plaza od 18. srpna do 26. srpna. Devět dní plných sportu, které organizuje Odbor sportu Magistrátu města Plzně společně s Aktivity Centrum Krašovská, nabídne možnost vyzkoušet si na vlastní kůži různé druhy sportů, besedy se známými sportovci a přednášky a bohatý doprovodný program. Vstup do sportovního parku pro celou rodinu je zdarma. Ve všední dny bude otevřen od 13 do 19 hodin, o víkendech od 10 do 19 hodin.

Stanoviště hokejového klubu pro vás bude připraveno v sobotu 18.8. a neděli 19.8. vždy od 10:00 do 19:00 hod., v pondělí 20.8. pak od 13:00 do 19:00 hod.. Fanoušci se z úst nejpovolanějších dozví veškeré důležité informace pro vstup dětí do klubu či například zákulisní perličky. Na úterý 21.8. si pak navíc vedoucí náboru mladých hokejových nadějí v klubu a dlouholetý trenér se zkušenostmi ze zahraničí Zdeněk Pata pro vás připravil přímo na pódium akce prezentaci.

Aby toho ale nebylo málo, samotní hráči A-týmu indiánů si pro vás nachystali na čtvrtek 23.8.2018 od 16 do 17 hodin autogramiádu! Těší se na vás Nick Jones, Denis i Jakub Kindlové, Míro Presinger či Lukáš Pulpán.

Navíc každý den vyjma úterý 21. srpna, kdy je od 17:00 přátelské utkání v Klatovech, od 16:00 - 17:30 můžete vidět hráče A týmu na stánku fanshopu v OC PLAZA. 19. 8. - Miroslav Indrák a Conor Allen, 20. 8. - Jaroslav Kracík a Lukáš Pulpán, 22. 8. - Denis Kindl a Roman Vráblík, 23. 8. - Vojtěch Němec a Jan Eberle, 24. 8. - Petr Kodýtek a Lukáš Kaňák, 25. 8. - Peter Čerešňák a Miroslav Preisinger.


VÍCE PODROBNOSTÍ ZDE!Související články

Sedmáci byli stoprocentní v dalším pokračování DTS!

DTS 7.třídy - 4.část

Šesťáci podpořili Nadaci Jakuba Voráčka KLUK PUK!

Šesťáci podpořili KLUK PUK

Šesťáci si střihli zajímavý přípravný turnaj a skončili druzí!

Stříbrní šesťáci

Druhá třída brala bronz na turnaji v Mariánských Lázních!

Bronzoví druháci

Aktuálně na webu

DOR: PLZ - LIM 0:3

Ach ta koncovka, Litvínov si odváží všechny body

Statistiky CHL

Skvělý Gulaš a dominantní Frölunda. Jak hovoří statistiky o jízdě Plzně v CHL?

Reprezentace U17

Reprezentační sedmnáctku čeká Evropský olympijský festival mládeže EYOF!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Škoda Plzeň
Mountfield HK
×
Dnes v 16:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň