Zbývají poslední dva dny pro výměnu permanentek v rámci rezervací pro stávající permanentkáře

Zaplněný stadion, pravá hokejová atmosféra, společná radost modro-bílých barev. Hokejoví indiáni ušli za poslední roky pořádný kus cesty a to i díky věrné podpoře plzeňských fanoušků. Nenechte si ujít svoje stálé místo mezi fanoušky a přijďte si vyměnit permanentku do čtvrtka 14. června.

Pro stávající držitele permanentek klub drží místo v rezervaci, ale POZOR pouze do čtvrtka 14. června. Od pátku 15. června jdou všechna rezervovaná místa do volného prodeje.

Ticketing HC Škoda Plzeň je v současné době dočasně přesunutý do prostoru Fanshopu, kde si můžete v pracovní dny od 10.00 – 18:00 permanentky zakoupit. Zde Vám při koupi nových permanentek obsluha vystaví daňový doklad. Pokud daňový doklad nepotřebujete, můžete si permanentky koupit i online na našem webu prostřednictvím portálu společnosti SAZKA a.s. Vzhledem ke skutečnosti, že SAZKA a.s. je pouze námi pověřený prodejce vstupenek, není oprávněná k vystavení daňových dokladů při prodeji online.

Držitelé permanentek z uplynulé sezóny 2017/18 mohou zakoupit permanentku na novou sezónu za zlevněnou cenu. K nákupu je nutné předložit stávající permanentku, na webu je třeba uvést kód permanentky. Opci lze uplatnit v období od 14. 5. do 14. 6. 2018.

Výhody permanentek • volný vstup na všechna přátelská a přípravná utkání včetně Champions Hockey League • jistota stálého místa pro celou sezonu • přednostní právo nákupu na všechna utkání nadstavbové části soutěže (permanentka KLASIK) • hodinu a půl před a 2 hodiny po utkání platí jako jízdenka na MHD • stálá sleva 10 % na veškerý nezlevněný sortiment ve fanshopu

Jedno město, jedno srdce.


Související články

Poprvé se sejde národní tým, indiány reprezentuje David Stach!

Sraz reprezentace

Lví stopa aneb "Plzeň jede na rekord"

Lví stopa

Informace o vstupenkách na Saryarku Karagandu

Vstupenky Karaganda

Přípravné zápasy startují, zde jsou obecné informace k domácím utkáním

Informace k letním duelům

Aktuálně na webu

Návrat Petra Straky

Opět doma! Do Plzně se vrací Petr Straka

JYP Jyväskylä

Představujeme soupeře v CHL: Úřadující vítěz Ligy mistrů JYP Jyväskylä

Hockey Club Lugano

Představujeme soupeře v CHL: Švýcarský vicemistr HC Lugano

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.