​Rozloučení indiánů s fanoušky proběhlo ve velkém stylu!

Plzeň - Ve čtvrtek osmnáctého dubna proběhlo rozloučení hráčů a trenérů s fanoušky. Akce nakonec nabobtnala do obrovských rozměrů.

Prakticky naposledy se sešlo mužstvo a realizační tým HC Škoda Plzeň pro sezónu 2018/2019 pohromadě. Chyběl pouze gólman Dmitri Miltchakov, který si již plní reprezentační povinnosti. Naopak hráči vybraní do českého výběru - Jan Kovář, Milan Gulaš a Michal Moravčík akci do svých hektických dní napasovat zvládli.

A odměnou jim byly davy fanoušků, snad největší za poslední roky. Doslova zástup příznivců západočeského celku se táhl a klikatil od fanshopu před Home Monitoring Arénou bez přehánění až k hlavní silnici před ní. Právě v místech teepee indiánského kmene totiž byla připravena rozlučková autogramiáda, jejíž plánovaná dvouhodinová dotace nakonec nestihla uspokojit všechny příchozí. Jako milé překvapení dorazily i legendy Martin Straka a Tomáš Vlasák.    

Specifické rozloučení to bylo zejména pro Ondřeje Kratěnu. Velezkušený bojovník se dokázal i po tříštivé zlomenině kloubu ještě v play-off vrátit mezi mantinely a přímo z ledu se tak rozloučil se svojí úspěšnou a bohatou hokejovou kariérou ziskem bronzové medaile. Od fanoušků si vyslechl řadu příjemných superlativů, zvláště pak poděkování za poslední roky své hráčské kariéry, kterou odehrál v modrobílém dresu. 

Na podpisovou akci plynule navázal již tradiční hokejový duel hráčů s fanoušky. Ten se hrál na patnáctiminutové třetiny a v brance Škody nastoupil kustod Jakub Vais. Zápas nakonec skončil zaslouženou remízou 10:10 a byl završen společnou fotkou i s trofejí za konečné třetí místo v extralize. Právě za něj i skvělé reprezentování v Lize mistrů si hráči vyslechli nekončící skandování: "Hoši děkujem!" 

Bohatý program tak ve velmi příjemném a přátelském duchu dokráčel do svého konce a my si tak ještě naposledy společně užili radost z další získané extraligové medaile. Tím však nic nekončí, vždyť nový ročník 2019/2020 je tu brzy!       

FOTOGALERIE ZDE!


Související články

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

INFO TICKETING

2000 prodaných permanentek. Děkujeme!

2000. permanentka

Volný prodej permanentních vstupenek zahájen!

Volný prodej permic

Blíží se konec rezervací míst, čas máte do 14. července

Konec opcí permanentek

Aktuálně na webu

Rozhovor Marek Ztracený

Jsem věčný optimista, doufám, že Plzeň bude vysoko, jak jsme zvyklí, říká Marek Ztracený

INFO TICKETING

Kancelář ticketingu v pátek 19. července uzavřena

Rozhovor Jan Bruner

Klukům v týmu bych přál co nejvíce gólů, ty rozhodují zápasy, říká fanoušek Jan Bruner

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhrajte vstupenky