Zaměstnanci klubu


HC ŠKODA PLZEŇ

Vedení společnosti

Martin Straka
generální manažer
Miroslav Dušek
zástupce generálního manažera
dusek@hcplzen.cz

Sekretariát

Ladislava Štychová
stychova@hcplzen.cz,

378 015 010

Obchodní oddělení

Mgr. Roman Zarzycký
obchodní ředitel
zarzycky@hcplzen.cz
Mgr. Milan Braun
obchodní oddělení
braun@hcplzen.cz,

tel.: +420 733 186 745

Bc. Alžběta Kasalová
obchodní oddělení
kasalova@hcplzen.cz,

tel.: +420 603 459 694

Ing. Zdeněk Schejbal
externí obchodník
schejbal@hcplzen.cz

Marketingové oddělení

MUDr. Magdalena Bočková
marketingová ředitelka
bockova@hcplzen.cz
Jakub Vais
tiskový mluvčí, akreditace
vais@hcplzen.cz, Tel.: +420 773 781 143
Lukáš Kratochvíl
nová média - externista
lukas.kratochvil@esportsmedia.com

Sportovní oddělení

Tomáš Vlasák
sportovní manažer
vlasak@hcplzen.cz

Ekonomické oddělení

Ivana Mašková
účetní
maskova@hcplzen.cz, 378 015 030
Dagmar Kličková
ekonomka
klickova@hcplzen.cz, 378 015 032

Ticketing

Mgr. Milan Bouc
bouc@hcplzen.cz
378 015 033.

Fanshop

Mgr. Milan Bouc
Vedoucí prodejny
bouc@hcplzen.cz
378 015 033.
Karolína Dušková
Asistentka prodeje
fanshop@hcplzen.cz
378 015 033.

HOCKEY CLUB PLZEŇ 1929

Home Monitoring Aréna

Martin Straka
předseda představenstva
JUDr. František Mynařík
ředitel HM Arény
mynarik@hcplzen.cz, 378 015 018
Josef Křen
zástupce ředitele HM Arény
kren@hcplzen.cz, 378 015 017
Helena Kremláčková
asistentka ředitele HM Arény, pronájmy ledových ploch
kremlackova@hcplzen.cz, 739 685 013

Mládež

Jiří Hanzlík
sportovní manažer mládeže
j.hanzlik@hcplzen.cz
Petr Vojan
šéftrenér mládeže
vojan@hcplzen.cz
František Černý
sekretář klubu
cerny@hcplzen.cz
Bořek Hanzlík
vedoucí SpS
b.hanzlik@hcplzen.cz

Partneři