Informace o mládeži

Sezóna 2008/09

Oficiální názevHC LASSELSBERGER PLZEŇ
Právní formaobčanské sdružení

Údaje o mužstvech a soutěžích

  • Junioři – Extraliga juniorů
  • Dorost - Extraliga dorostu
  • Dorost B - 1. liga dorostu

Sportovní třídy

  • 9. třída – žákovská liga Praha
  • 8. třída – žákovská liga Praha
  • 7. třída – žákovská liga Praha
  • 6. třída – žákovská liga Praha
  • 5. třída - krajský přebor Plzeňského kraje
  • 4. třída – krajský přebor Plzeňského kraje
  • 3. třída – minihokej, řízeno Karlovarským krajem
  • 2. třída – minihokej, řízeno Karlovarským krajem

Realizační týmy

VEDOUCÍ SPORTOVNÍHO CENTRA MLÁDEŽEMgr. Miroslav Přerost
Juniořihlavní trenér: Radek Kampf, asistent: František Černý
Dorost hlavní trenér: Miroslav Přerost, asistent: Václav Fürbacher
Dorost B hlavní trenér: Miroslav Klapáč, asistent: Vladimír Vimr
VEDOUCÍ SPORTOVNÍCH TŘÍD MLÁDEŽE David Bruk
9. třída hlavní trenér: David Bruk, asistent: Václav Ruprecht
8. třída hlavní trenér: David Bruk, asistent: Václav Ruprecht
7. třída hlavní trenér: Petr Jonák, asistent: Vladimír Vimr
6. třída hlavní trenér: Petr Jonák, asistent: Vladimír Vimr
5. třída hlavní trenér: Pavel Kaňák, asistenti: Zdeněk Halíř, Milan Volák
4. třída hlavní trenér: Pavel Kaňák, asistenti: Zdeněk Halíř, Milan Volák
3. třída hlavní trenér: Milan Volák, asistenti: Pavel Kaňák, Zdeněk Halíř
Trenéři v základně a "Brusličce" František Roubal, Josef Vakeš, Miroslav Mencl, Zdeněk Sedláček, Dušan Klabačka, Aleš Sedláček
Trenéři brankářů Václav Fürbacher, Rudolf Pejchar, Josef Hovora, Petr Šulan

Aktuálně na webu

Ohlasy k zápasu

Miroslav Svoboda #32: Sezóna je dlouhá, jedeme dál!

Zápas

OLO - PLZ 5:0 - Třináct a dost! Plzeň nebodovala poprvé od začátku září

Zápas - mládež

Mladší dorostenci sestřelili Kladno osmi góly!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida Hra generali puk