Informace o mládeži

Sezóna 2007/08

Oficiální názevHC LASSELSBERGER PLZEŇ
Právní formaobčanské sdružení

Údaje o mužstvech a soutěžích

  • Junioři – Extraliga juniorů
  • Dorost - Extraliga dorostu
  • Dorost B - 1. liga dorostu

Sportovní třídy

  • 9. třída – žákovská liga Praha
  • 8. třída – žákovská liga Praha
  • 7. třída – žákovská liga Praha
  • 6. třída – žákovská liga Praha
  • 5. třída - krajský přebor Plzeňského kraje
  • 4. třída – krajský přebor Plzeňského kraje
  • 3. třída – minihokej, řízeno Karlovarským krajem
  • 2. třída – minihokej, řízeno Karlovarským krajem

Realizační týmy

VEDOUCÍ SPORTOVNÍHO CENTRA MLÁDEŽEMiroslav Přerost
Juniořihlavní trenér: Radim Rulík (od 21. ledna 2008 Radek Kampf),
asistent: Radek Kampf (od 21. ledna 2008 František Černý)
Dorost hlavní trenér: Miroslav Přerost, asistent: Václav Fürbacher
Dorost B hlavní trenér: Miroslav Klapáč, asistent: Vladimír Vimr
VEDOUCÍ SPORTOVNÍCH TŘÍD MLÁDEŽE Milan Razým
9. třída hlavní trenér: David Bruk, asistent: Milan Razým
8. třída hlavní trenér: Milan Razým, asistent: David Bruk
7. třída hlavní trenér: Karel Trachta, asistenti: Vladimír Vimr, Lukáš Zdrha
6. třída hlavní trenér: Karel Trachta, asistenti: Vladimír Vimr, Lukáš Zdrha
5. třída hlavní trenér: Václav Ruprecht, asistenti: Martin Davídek
4. třída hlavní trenér: Martin Davídek, asistenti: Václav Ruprecht
3. třída hlavní trenér: Milan Volák, asistenti: Václav Ruprecht
Trenéři v základně a "Brusličce" Martin Davídek, Miroslav Mencl, Josef Vakeš, Dušan Klabačka, František Roubal, Zdeněk Halíř, Zdeněk Sedláček a Aleš Sedláček
Trenéři brankářů Václav Fürbacher, Rudolf Pejchar, Josef Hovora, Petr Svojanovský, Lukáš Zdrha

Aktuálně na webu

Ohlasy k zápasu

Z třetího hattricku v sezoně mám velkou radost, říká šťastný střelec Tomáš Mertl

Zápas - mládež

Junioři předvedli na jihu Čech nevídanou přestřelku!

Zápas

LIB - PLZ 2:5 - Vyloupení libereckého doupěte řídil hattrickem Tomáš Mertl!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida