Informace o mládeži


Sezóna 2016/17

Oficiální názevHOCKEY CLUB PLZEŇ 1929
Právní formaspolek
Zahran. spolupráceEC Red Bull Salzburg, EC Deggendorf

Údaje o mužstvech a soutěžích

  • Junioři – Extraliga juniorů
  • Starší dorost - Extraliga staršího dorostu
  • Mladší dorost - Extraliga mladší dorostu

Sportovní třídy

  • 8. třída – žákovská liga, řízeno Jihočeským krajem
  • 7. třída – žákovská liga, řízeno Plzeňským krajem
  • 6. třída – žákovská liga, řízeno Jihočeským krajem
  • 5. třída - žákovská liga, řízeno Plzeňským krajem
  • 4. třída – minihokej, řízeno Plzeňským krajem
  • 3. třída – minihokej, řízeno Plzeňským krajem

Struktura vedení a trenérů

Šéftrenér mládeže Petr Vojan, vojan@hcplzen.cz
Sportovní manažer mládeže Jiří Hanzlík, j.hanzlik@hcplzen.cz
Sekretář mládeže František Černý, cerny@hcplzen.cz
Vedoucí SCM David Bruk, bruk@hcplzen.cz
Vedoucí sportovního střediska Petr Kořínek, korinek@hcplzen.cz
Metodik sportovního střediska Petr Vojan, vojan@hcplzen.cz
Individuální hráčský rozvoj David Bruk, bruk@hcplzen.cz
Hlavní trenér brankářů Rudolf Pejchar, pejchar@hcplzen.cz
Vedoucí Základny a Brusličky Michal Mařík, marik@hcplzen.cz
Vedoucí náboru Michal Mařík, tel.: +420 603 541 700, marik@hcplzen.cz
Všeobecná příprava pro SpS Jan Snopek, jan.pupik@seznam.cz
Sekce školní a sociální Jiří Hanzlík, j.hanzlik@hcplzen.cz
Sekce mezinárodní Milan Braun, braun@hcplzen.cz
Kustod SCM Tomáš Pejchar, t.pejchar@hcplzen.cz
Kondiční trenér SCM Jan Snopek, jan.pupik@seznam.cz
Lékař SCM MUDr. Václav Karnos
Masér SCM Petr Šulan, sulan@hcplzen.cz
Fyzioterapeut SCM Jaromír Liška

Sportovní centrum mládeže - SCM

Junioři hlavní trenér: David Bruk, bruk@hcplzen.cz
asistent: Ivan Vlček, vlcek@hcplzen.cz
asistent: František Černý, cerny@hcplzen.cz
vedoucí družstva: Roman Kokoška
Starší dorost hlavní trenér: Michal Straka
asistent: Bořek Hanzlík, b.hanzlik@hcplzen.cz
vedoucí družstva: Martin Lokajíček
Mladší dorost hlavní trenér: Petr Vojan, vojan@hcplzen.cz
asistent: Jan Snopek
vedoucí družstva: Jiří Kuchárik

II. stupeň sportovních tříd 5. - 8. třída

8. třída hlavní trenér: Petr Kořínek, korinek@hcplzen.cz
asistent: František Roubal
vedoucí družstva: Robert Soukup
7. třída hlavní trenér: Radek Kampf, kampf@hcplzen.cz
asistent: Tomáš Pejchar, t.pejchar@hcplzen.cz
vedoucí družstva: Luboš Samec
6. třída hlavní trenér: František Roubal,roubal@hcplzen.cz
asistent: Petr Kořínek, korinek@hcplzen.cz
vedoucí družstva: Marek Hořejší
5. třída hlavní trenér: Tomáš Pejchar, t.pejchar@hcplzen.cz
asistent: Radek Kampf, kampf@hcplzen.cz
vedoucí družstva: Pavel Štulc

I. stupeň sportovních tříd a základna

4. třída hlavní trenér: Milan Volák, volak@hcplzen.cz
asistent: Karel Trachta, trachta@hcplzen.cz
asistent: Vladimír Vimr, vimr@hcplzen.cz
vedoucí družstva: Jan Štulc
3. třída hlavní trenér: Karel Trachta, trachta@hcplzen.cz
asistent: Milan Volák, volak@hcplzen.cz
asistent: Vladimír Vimr, vimr@hcplzen.cz
vedoucí družstva: Roman Brož
2. třída hlavní trenér: Jiří Neubauer, Michal Mařík, marik@hcplzen.cz
asistenti: Jaroslav Kreuzmann, Filip Klapáč
1. třída hlavní trenér: Aleš Sedláček, Michal Mařík, marik@hcplzen.cz
asistenti: Jaroslav Hobl, Petr Šulan
Bruslička a základna trenéři: Michal Mařík, Jiří Neubauer, Aleš Sedláček, Aleš Hofrajtr

Trenéři brankářů

Šéftrenér brankářů Rudolf Pejchar, pejchar@hcplzen.cz
ELJ, ELSD, ELMD, 8. třída Petr Kůs, kus@hcplzen.cz
7.třída, 6. třída, 5. třída, 4. třída, 3. třída a základna Michal Mařík, marik@hcplzen.cz

Partneři