Skvělé! Mladší dorost skolil i Energii a ovládl turnaj v Chomutově!

Plzeň - Mladí indiáni ovládl turnajové klání O pohár města Chomutova, když během dvou dní skolili všechny čtyři soupeře a zapsali povedené skóre 15:2. Nejlepším obránce turnaje byl navíc vyhlášen Vladimír Kremláček!

T4, so 19.8.2017, SD Aréna
Karlovy Vary - Plzeň
1:3
0:0, 0:1, 1:2
Branky a nahrávky: 45. Korčmaroš (Remeš, Kala) – 23. Pánek (Malát, Jiříček), 34. Altrichter (Vajner), 36. Soukup (Kvasnička, Hamšík). Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Karlovy Vary Bajgar (23. Bednář) – Benda, Hohl, Houdek, Kosina, Krutina, Pohanka, Prošek, Ševčík, Vogel – Bílek, Blecha, Botoš, Korčmaroš, Mareček, Marz, Matoušek, Remeš, Rymon, Sapoušek, B. Vondráček, R. Kala.
Plzeň Bočan (Prchlík) – Malák, Jiříček, De Sousa, Páník, Vajner, Hamšík, Plecitý – Slanina, Malát, Kuchárik, Adamec, Soukup, Hollar, Kvasnička, Ženíšek, Vágner, Altrichter, Šiller, Pánek, Kremláček.
PlzeňPlzeň
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

Konečné pořadí turnaje

1.     HC Plzeň 1929
2. Piráti Chomutov
3. HC České Budějovice
4. HC Energie Karlovy Vary
5. HC Kolner Haie EC


Ohlasy trenérů

Petr Vojan (HC Plzeň 1929): "Pro nás výborná herní prověrka. Jsme rádi, že tým, navzdory náročnému tréninkovému a zápasovému programu, začíná mít určitou herní tvář a stabilnější projev. Na turnaji byli i soupeři, které budeme potkávat ve skupině, takže jsme to uvítali. Kvalita nejlepších týmů asi nebyla taková jako na turnaji v Litvínově, ale turnaj byl zase o to vyrovnanější. Prezentujeme se aktivním útočným hokejem, je tam intenzita, bruslení, spolupráce... Jsou tam samozřejmě i horší věci, trošku pokulháváme například v koncovce, dost šancí totiž doslova zahodíme. Důležité je, že kluci se snaží do hry zařazovat věci z tréninků, tvrdě pracují a chtějí se zlepšovat. Na druhou stranu, když se potom díky tomu všemu dostaneme do fáze, že nám to ve hře funguje, nastoupí sebeuspokojení, že už to asi půjde samo, že ta práce se už dál nemusí podstupovat. Omyl, ta práce nikdy nekončí a to kluci musí pochopit a vzít za své."

Aktuálně na webu

Rozpis Ligy mistrů

Rozpis Ligy mistrů: Škodovka začne doma s Luganem

Biotronik Praha

Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

TRÉNUJ JAKO INDIÁN

Projekt Trénuj jako indián pokračuje!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida