Skvělé! Mladší dorost skolil i Energii a ovládl turnaj v Chomutově!

Plzeň - Mladí indiáni ovládl turnajové klání O pohár města Chomutova, když během dvou dní skolili všechny čtyři soupeře a zapsali povedené skóre 15:2. Nejlepším obránce turnaje byl navíc vyhlášen Vladimír Kremláček!

T4, so 19.8.2017, SD Aréna
HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929
1:3
0:0, 0:1, 1:2
Branky a nahrávky: 45. Korčmaroš (Remeš, Kala) – 23. Pánek (Malát, Jiříček), 34. Altrichter (Vajner), 36. Soukup (Kvasnička, Hamšík). Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
HC Energie Karlovy Vary Bajgar (23. Bednář) – Benda, Hohl, Houdek, Kosina, Krutina, Pohanka, Prošek, Ševčík, Vogel – Bílek, Blecha, Botoš, Korčmaroš, Mareček, Marz, Matoušek, Remeš, Rymon, Sapoušek, B. Vondráček, R. Kala.
HC Plzeň 1929 Bočan (Prchlík) – Malák, Jiříček, De Sousa, Páník, Vajner, Hamšík, Plecitý – Slanina, Malát, Kuchárik, Adamec, Soukup, Hollar, Kvasnička, Ženíšek, Vágner, Altrichter, Šiller, Pánek, Kremláček.
HC Plzeň 1929HC Plzeň 1929
Bohužel pro tento zápas nebyly nalezeny žádné statistiky

Komentář

Konečné pořadí turnaje

1.     HC Plzeň 1929
2. Piráti Chomutov
3. HC České Budějovice
4. HC Energie Karlovy Vary
5. HC Kolner Haie EC


Ohlasy trenérů

Petr Vojan (HC Plzeň 1929): "Pro nás výborná herní prověrka. Jsme rádi, že tým, navzdory náročnému tréninkovému a zápasovému programu, začíná mít určitou herní tvář a stabilnější projev. Na turnaji byli i soupeři, které budeme potkávat ve skupině, takže jsme to uvítali. Kvalita nejlepších týmů asi nebyla taková jako na turnaji v Litvínově, ale turnaj byl zase o to vyrovnanější. Prezentujeme se aktivním útočným hokejem, je tam intenzita, bruslení, spolupráce... Jsou tam samozřejmě i horší věci, trošku pokulháváme například v koncovce, dost šancí totiž doslova zahodíme. Důležité je, že kluci se snaží do hry zařazovat věci z tréninků, tvrdě pracují a chtějí se zlepšovat. Na druhou stranu, když se potom díky tomu všemu dostaneme do fáze, že nám to ve hře funguje, nastoupí sebeuspokojení, že už to asi půjde samo, že ta práce se už dál nemusí podstupovat. Omyl, ta práce nikdy nekončí a to kluci musí pochopit a vzít za své."

Aktuálně na webu

Ohlasy k zápasu

Miroslav Svoboda #32: Máme jednadevadesát bodů, což je paráda a my jedeme dál!

Zápas

Škodovka vybojovala na Hané cenné tři body!

Zápas - mládež

Osmáci si zalétali s Letci!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida