Pátá třída veze výhru z Klatov

5. třída: HC Klatovy - HC Plzeň 1929 5:13 (4:2, 1:5, 0:6). Plzeňská pátá třída dokázala obrátit utkání na ledě Klatov, kdy po první třetině prohrávala o dvě branky, ale ještě ve druhé části duel otočila a v té třetí z něj udělala vlastní exhibici.

5.kolo, pá 28.10.2011
Klatovy - Plzeň
5:13
4:2, 1:5, 0:6
Branky a nahrávky: 4. Šibík (Makrlík), 7. Lejsková (Vlach), 10. Malát (Kuchárik), 19. Lorencová (Vlach), 35. Malát - 13. Matějček, 16. Princl (Přikryl), 21. Hosnedl (Pechr), 22. Polívka F., 28. Staněk (Lehečka), 29. Princl, 36. Polívka T. (Přikryl), 46. Přikryl (Princl), 53. Přikryl, 54. Přikryl (Polívka T.), 58. Staněk (Polívka F., Lehečka), 59. Jarošík, 60. Přikryl (Princl).
Klatovy Smolík (od 30. Čech) - Bauer, Valeček, Malát, Šibík, Makrlík, Toman, Fořt, Kotrba, Lorencová, Kuchárik, Lejsková, Šperl, Vlach.
Plzeň Bruk (od 30. minuty Hrubý) - Hacaperka, Halounová A., Halounová S., Hosnedl, Christoph, Jarošík, Lehečka, Löffler, Matějček, Pechr, Polívka F., Polívka T., Přikryl, Rybáček, Soukup, Staněk, Stránský, Princl.