Zpět do boje! Veleúspěšná mládež již zná rozpis přípravných duelů

Plzeň - Mistrovský celek juniorů, mistrovské mužstvo staršího dorostu a bronzoví mladší dorost vyráží opět mezi mantinely.

Medailemi ověnčení indiáni již ovšem na jarní úspěchy nemyslí. Aktuálně mladé naděje ze západu Čech polykají dávky suché přípravy, brzy je již čekají ale i přípravné duely. „Uděláme maximum, abychom alespoň částečně napodobili letošní sezónu, i když všichni moc dobře víme, že ta byla prostě výjimečná,“ říká Šéftrenér mládeže Petr Vojan. „Příprava je pestrá, využíváme mnoho různých sportovišť, jako tělocvičnu, hřiště, bazén, fitness, atletický ovál, ale jsme i v přírodě, v lese. Samozřejmě příprava bude u každé kategorie trošku jinak zaměřená, cíl juniorky bude jiný než třeba u páťáků, ale z hlediska přístupu to bude podobné u všech kategorií. Společným jmenovatelem bude vůle se zlepšovat, pracovat na sobě, naučit se nové věci a získat návyky do dalších let,“ dodává.

Junioři

Úřadující mistři se poprvé od finálové série s Třincem představí mezi mantinely první srpnový den, kdy přivítají České Budějovice. O dva dny později zamíří do Liberce a za další týden do Karlových Varů. Se všemi těmito soupeři si modrobílí střihnou i odvetu, účastnit se budou také turnaje v Litvínově. Generálku na extraligu obstará poslední srpnový den západočeské derby v Plzni.

Přesný rozpis přípravných duelů ZDE!


Starší dorost

Rovněž zlatými vavříny ověnčený starší dorost indiánů poprvé rozehraje přípravný duel třetího srpna, kdy doma vyzvou Liberec. Před svými fanoušky také přivítají dva německé celky - Berlín a Kolín nad Rýnem. I je čeká turnaj v Litvínově a generálka bude ve znamení souboje s Českými Budějovicemi v Plzni.

Přesný rozpis přípravných duelů ZDE!


Mladší dorost

Bronzoví mladší dorost se k utkání postaví po více než čtyřech měsících proti svému B-týmu v Klatovech již 29.7.2017 a o dva dny později doma bude hostit kladenskou PZ a následně zamíří do Třemošné. Toto utkání sehrají modrobílí na ledě soupeře druhého srpna. Ještě ten samý týden vyrážejí Západočeši na turnaj do Litvínova, v přípravě stihnou ještě jeden v Chomutově. Doma se představí s Meteorem, Karlovými Vary, Chomutovem a Libercem. Duel s Tygry první zářijový den bude i generálkou na extraligu.

Přesný rozpis přípravných duelů ZDE!


Žáci

Na osmáky vloni zbylo nepopulární čtvrté místo, v přípravě je pak čeká celotýdenní soustředění v Litoměřicích, ale třeba i čtyřdenní turnaj v Brně. Mladíci se také vydají spolu s parťáky ze šesté třídy k přípravnému utkání do Mannheimu. Šesťáky nadále čeká turnaj v Praze na Slavii i v Karlových Varech. Sedmáci mají v plánu soustředění v Tachově či turnaj v Třemošné, páťáci zase zavítají ke společné přípravě do Klatov.

Přesné časy zápasů budou upřesněny.


Související články

Důležité upozornění

Důležité upozornění

Plzeňská mládež bere medaili v každé kategorii. Šéftrenér Vojan: Jsem na náš klub opravdu hrdý!

Úspěšná mládež

Osmnáctka míří na mistrovství světa, s trenérem indiánů Brukem a gólmanem Kolářem!

Reprezentace U18

Ročníky 2003 a 2004 si to rozdají O pohár města Plzně, lákadlem je Davos!

O pohár města Plzně

Aktuálně na webu

Baráž o extraligu

Extraliga opět uvidí západočeské derby! Loučí se Jihlava

Moravčík v reprezentaci

Byly to zajímavé tři části, hodnotí duel se Švédy Michal Moravčík

Důležité upozornění

Důležité upozornění

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida