Zpět do boje! Veleúspěšná mládež již zná rozpis přípravných duelů

Plzeň - Mistrovský celek juniorů, mistrovské mužstvo staršího dorostu a bronzoví mladší dorost vyráží opět mezi mantinely.

Medailemi ověnčení indiáni již ovšem na jarní úspěchy nemyslí. Aktuálně mladé naděje ze západu Čech polykají dávky suché přípravy, brzy je již čekají ale i přípravné duely. „Uděláme maximum, abychom alespoň částečně napodobili letošní sezónu, i když všichni moc dobře víme, že ta byla prostě výjimečná,“ říká Šéftrenér mládeže Petr Vojan. „Příprava je pestrá, využíváme mnoho různých sportovišť, jako tělocvičnu, hřiště, bazén, fitness, atletický ovál, ale jsme i v přírodě, v lese. Samozřejmě příprava bude u každé kategorie trošku jinak zaměřená, cíl juniorky bude jiný než třeba u páťáků, ale z hlediska přístupu to bude podobné u všech kategorií. Společným jmenovatelem bude vůle se zlepšovat, pracovat na sobě, naučit se nové věci a získat návyky do dalších let,“ dodává.

Junioři

Úřadující mistři se poprvé od finálové série s Třincem představí mezi mantinely první srpnový den, kdy přivítají České Budějovice. O dva dny později zamíří do Liberce a za další týden do Karlových Varů. Se všemi těmito soupeři si modrobílí střihnou i odvetu, účastnit se budou také turnaje v Litvínově. Generálku na extraligu obstará poslední srpnový den západočeské derby v Plzni.

Přesný rozpis přípravných duelů ZDE!


Starší dorost

Rovněž zlatými vavříny ověnčený starší dorost indiánů poprvé rozehraje přípravný duel třetího srpna, kdy doma vyzvou Liberec. Před svými fanoušky také přivítají dva německé celky - Berlín a Kolín nad Rýnem. I je čeká turnaj v Litvínově a generálka bude ve znamení souboje s Českými Budějovicemi v Plzni.

Přesný rozpis přípravných duelů ZDE!


Mladší dorost

Bronzoví mladší dorost se k utkání postaví po více než čtyřech měsících proti svému B-týmu v Klatovech již 29.7.2017 a o dva dny později doma bude hostit kladenskou PZ a následně zamíří do Třemošné. Toto utkání sehrají modrobílí na ledě soupeře druhého srpna. Ještě ten samý týden vyrážejí Západočeši na turnaj do Litvínova, v přípravě stihnou ještě jeden v Chomutově. Doma se představí s Meteorem, Karlovými Vary, Chomutovem a Libercem. Duel s Tygry první zářijový den bude i generálkou na extraligu.

Přesný rozpis přípravných duelů ZDE!


Žáci

Na osmáky vloni zbylo nepopulární čtvrté místo, v přípravě je pak čeká celotýdenní soustředění v Litoměřicích, ale třeba i čtyřdenní turnaj v Brně. Mladíci se také vydají spolu s parťáky ze šesté třídy k přípravnému utkání do Mannheimu. Šesťáky nadále čeká turnaj v Praze na Slavii i v Karlových Varech. Sedmáci mají v plánu soustředění v Tachově či turnaj v Třemošné, páťáci zase zavítají ke společné přípravě do Klatov.

Přesné časy zápasů budou upřesněny.


Související články

Stříbrný David Kvasnička z Turnaje pěti: Jsme dobrá parta!

Kvasnička v U19

Reprezentační sedmnáctka na turnaji pěti pouze jednou nebodovala, pomohli i indiáni!

Reprezentace U17

Reprezentační devatenáctka vybojovala i s indiány cenné stříbro na Turnaji pěti!

Reprezentace U19

Reprezentační sedmnáctka řádí ve Finsku, vydatně pomáhají i indiáni!

Reprezentace U17

Aktuálně na webu

Rozhovor Ladislav Čihák

Nesmíme žít z dosavadního úspěchu, pak můžeme dojít daleko, věří trenér Čihák

Kvasnička v U19

Stříbrný David Kvasnička z Turnaje pěti: Jsme dobrá parta!

VTM U12

Výběr Plzeňského kraje v čele s indiány ovládl v rámci VTM domácí turnaj!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida