Výherce zájezdu do Norska Lukáš Havel: Na tenhle zážitek nezapomenu

Všichni fanoušci, kteří si do 9. srpna zakoupili permanentní vstupenku na novou sezónu měli šanci vyhrát zájezd na první utkání indiánů v Champions Hockey League. Štěstí při losu se nakonec usmálo na kotelníka Lukáše Havla, který tak vyrazil za týmem do Norska.

Lukáš Havel byl vylosován Martinem Strakou z osudí jako první výherce a po kontaktování klubem o výhře ani chvíli neváhal. „O soutěži jsem věděl, ale nenapadlo mne, že bych mohl vyhrát. Když jsem se dozvěděl o výhře, nemohl jsem tomu uvěřit,“ přiznává fanoušek indiánů z jižního Plzeňska. Svoji permanentku, která jej dostala do osudí kupoval jen pár dnů před losováním. „Na hokej v Plzni chodím pravidelně od roku 2009, většinou jsem kupoval permici vždy v červnu, ale letošní až začátkem srpna,“ říká šťastný výherce.

Výherce zájezdu získal kromě letenky a ubytování především jedinečné zážitky spojené s cestou a prvním utkáním. „Výlet do Norska byl skvělý. Při cestě jsem se setkal se spoustou báječných lidí, některé jsem znal z hokeje jako hráče, ale tady jsem je mohl poznat blíže,“ těší Havla.

Skvělé pocity mohl mít fanoušek z plzeňského kotle i z výsledku a předvedené hry. „Vítězství Plzně znásobilo radost z utkání, atmosféra byla skvělá. Jsem moc rád, že jsem mohl tenhle výlet do Norska absolvovat společně s vedením klubu. Na tenhle zážitek určitě nikdy nezapomenu,“ hlásí nadšeně Havel.


Související články

V play-off CHL vyzvou indiáni švýcarské Lugano

CHL los

Výherce zájezdu do Norska Lukáš Havel: Na tenhle zážitek nezapomenu

Výherce

Výhra indiánů v Norsku? Jeden z největších zážitků, říká fanoušek Jan Vančura

Fanoušci

Indiáni vyrážejí do Stavangeru. Chceme uspět a vyhrát za tři body, říká asistent trenéra Čihák

CHL

Aktuálně na webu

Plzeňská jízda

Všechny plzeňské týmy v akci! Kdy a kde?

Starší dorost v play-off

Starší dorost čeká ve čtvrtfinále západočeské derby!

ČF4: SLA - PLZ 2:3

ČF4: Junioři na Slavii odvrátili mečbol, rozhodne se v neděli v Plzni!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida