Volná pracovní pozice ve Fanshopu HC Škoda Plzeň!

Plzeň - Miluješ hokej a dění kolem? Chceš se stát součástí indiánské rodiny? Možná máme nabídku právě pro tebe! S možným nástupem ihned totiž hledáme prodavačku/prodavače pro fanshop klubu!

Očekáváme

- zodpovědnost
- spolehlivost
- pečlivost
- schopnost učit se novým věcem
- příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- základní znalost AN výhodou - nepožadujeme

Náplň práce

- prodej ve fanshopu
- zajištění chodu prodejny
- doplňování zboží na prodejně
- zodpovědnost za pořádek na prodejně
- emailová a telefonická komunikace se zákazníky
- převzetí a zpracování příchozího zboží
- zpracování e-shopových objednávek
- nábor a řízení týmu brigádníků
- komunikace a propagace na Facebooku

Pracovní doba

PO-PÁ 10:00 - 18:00 + domácí zápasy

Možný nástup ihned.

V případě zájmu prosím posílejte své životopisy společně s motivačním dopisem a možným termínem nástupu na adresu: andrea.kreislova@unity.cx

Související články

Sazka se omlouvá za komplikace s turnikety

Tisková zpráva

Petr Straka a Nick Jones potěšili fanoušky ve fanshopu

Stáhněte si rozpis zápasů do telefonu!

Podpora aplikace HC Škoda Plzeň končí

Aktuálně na webu

Hlavní zprávy

Extraligu čeká souboj Kubalíků!

Oblíbené prodejní středy pokračují, ve fanshopu budou Miroslav Preisinger a Peter Čerešňák

Žákovský hokej

Šesťáci skvěle rozehráli dlouhodobou turnajovou soutěž!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída
Vyhraj Rapida Hra generali puk