Starší dorost ve finále, mladší na finálovém turnaji, junioři v semifinále! V akci i A-tým!

Plzeň – Spanilá jízda napříč všemi kategoriemi v play-off pokračuje. V akci jsou všechny týmy, podobně si vede již pouze Kometa. Právě s ní se hned dva celky utkají.

A-tým

Vývoj série

V prvním duelu na ledě Tygrů indiáni nezachytili úvod a brzy prohrávali 0:2. Přestože ve třetí části dokázali zásluhou Stacha snížit, Liberec brzy odpověděl a dokráčel k vítězství 3:1. O den později začali Západočeši lépe, již ve třetí minutě se ujali vedení díky Lvovi. Jenže Tygři odpověděli dvěma slepenými góly a i přes srovnání Čerešňáka nakonec o svém druhém vítězství rozhodli branou v polovině střetnutí - 4:2.

Pokračování série

Vše se nyní přesouvá na západ Čech, kde třetí duel startuje v HM Aréně v neděli v 16:30, domácí odveta se odehraje ihned v pondělí v HM Aréně od 17:20 hod.

Aktuální stav série: 0:2 (série hraná na čtyři vítězná utkání).
Junioři

Vývoj série

Juniorka vstoupila do série proti Spartě z druhého místa a v prvním utkání dominovala, svého soupeře rozstřílela v poměru 7:2! Druhý den to již byl v Plzni vyrovnanější boj, nakonec modrobílí rozhodli v samotném závěru - 2:1!
Pak se ale Sparta, i díky výborné první třetině, vzchopila a připravila pro mladé indiány porážku po čtrnácti zápasech 7:5, druhý domácí duel ale již Pražané nezvládli a čelili vyřazení, když opět inkasovali před svými fanoušky pět branek - 2:5!
Ale první mečbol modrobílí nevyužili. V neskutečné přestřelce v úvodní třetině sice vedli 6:5, nakonec ale padli 6:8. Ve druhém už to ale vyšlo, junioři nasázeli v Praze šest branek a dohromady v celé sérii jednatřicet a jsou po roce opět mezi nelepší čtveřicí - 6:2!
V semifinále čeká na mladé šikuly HC Kometa Brno.

Pokračování série

Junioři rozehrají semifinále v neděli v HM Aréně od 12:00, odveta je o den pozdějiv HM Aréně v pondělí od 12:30 hodin. Do Brna se série stěhuje ve čtvrtek. Případné zápasy jsou tamtéž o den později a rozhodující v neděli v HM Aréně od 15:30.

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na tři vítězná utkání).
Starší dorostenci

Vývoj série

Mladí šikulové dokázali v osmifinále vyřadit Vítkovice, ve čtvrtfinále si poradili i s Chomutovem. Paradoxně první vítězství na venkovním kluzišti si připsali až semifinále, když v úvodním duelu semifinále vyhráli v Jihlavě - 5:1! V odvetě pak Západočeši postup stvrdili po výsledku 4:2!
Ve finále čeká na mladé šikuly HC Kometa Brno - úřadující mistr!

Pokračování

V nejkratší možné době prošli modrobílí přes semifinále s Jihlavou, stejně tak Brno přes Třinec. Finálová bitva se rozehraje v Brně v úterý, odveta je naplánovaná na čtvrtek v HM Aréně od 17:00 hodin. Mistra ligy poznáme nejdéle v sobotu v jihomoravské metropoli.

Aktuální stav série: 0:0 (série hraná na dvě vítězná utkání).
Mladší dorostenci

Vývoj série

Mladí indiáni hráli o postup na čtyřčlenný finálový turnaj. K tomu bylo potřeba ale zvládnout čtvrtfinále a semifinále v „české části“. Úvodní krok udělali modrobílí ve vyrovnané bitvě skolili Rytíře. I v semifinále vkročili do série pravou nohou, před svými fanoušky v prvním střetnutí série spustili kanonádu - 8:3! Postup stvrdili na jihu Čech po výsledku 4:2!

Pokračování

Nyní je na pořadu dne finálový turnaj, kdy si to o medaile rozdají čtyři celky systémem každý každým. Kromě Plzně se z české části kvalifikovala Sparta, z moravské Vítkovice, poslední bitva je ještě mezi Brnem a Jihlavou.


Související články

Křest kalendáře HC Škoda Plzeň nalákal spousty fanoušků

Tisková zpráva

Plzeň vládne českému hokeji na všech úrovních. V čem tkví její kouzlo?

Tisková zpráva

Rozhodnutí předsedy DK ELH – HC Škoda Plzeň

Tisková zpráva

Pojištovna Generali přiveze hokejovým fanouškům Smybox i soutěž o auto!

Tisková zpráva

Aktuálně na webu

Hlavní zprávy

Duel Old Boys Plzeň proti výběru Izraele skončil nerozhodně, nájezdy rozhodl Pavel Vostřák!

Tisková zpráva

Křest kalendáře HC Škoda Plzeň nalákal spousty fanoušků

Hlavní zprávy

Jakub Jeřábek má za sebou premiéru v NHL!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida