Společnost wee – nový hrdý sponzor plzeňských indiánů

Plzeň - I v rozjeté hokejové sezoně přijímá HC Škoda Plzeň nové sponzory. „Jsme moc rádi za společnost wee, která se stala naším dalším partnerem. Spolupráce začala díky Elišce Dortové a Zdeňkovi Zrůstovi, kteří jako nezávislí distributoři společnosti wee v Čechách zavítali k nám do Plzně s úžasným projektem. My doufáme, že naše partnerství bude prospěšné pro obě strany,“ říká ředitel klubu Emil Kristek.

Systém wee není jen trochu jiný než dosavadní známé věrnostní systémy, wee je zcela odlišný, jde o úplně nový systém. Ve wee totiž nesbírá zákazník žádné body na dárky, ale při nákupech šetří skutečné peníze místo bodů.

Už při nákupu za zboží šetříte. Každé wee odpovídá 1Kč – v závislosti od měny daného státu. Nasbíraným wee můžete koupit další zboží nebo si ho nechat vyplatit na účet. Wee spolupracuje v platebním styku s partnerskou bankou. Na webové stránce nebo v aplikaci má každý zákazník kdykoli přehled o aktuálním kreditu a transakci.

A jak může zákazník sbírat a platit penězi ve wee? „Buď přes jednoduchou aplikaci weeapp v mobilu nebo přes QR kód na kartě, můžete načítat slevy kdekoli na světě u partnerských obchodů,“ vysvětluje Zdeněk Zrůst.

Pro hokejové fanoušky Plzně je dobrá zpráva, že právě teď se řeší zapojení Fanshopu HC Škoda Plzeň do systému wee.

„Vaši fanoušci již měli možnost zaznamenat nový prospekt na podporu klubu, kde jsou vybraná akceptační místa (obchody) wee Plzeň. S přibývajícími obchody bude prospekt aktualizován, aby hned bylo vidět, kde se dá nakupovat. Na zadní straně prospektu je OR kód, který stačí načíst mobilem a udělat jednoduchou registraci,“ vysvětluje Eliška Dortová.

„Digitalizací podpoříme malé obchodníky, střední a menší podnikatele. Zajistíme jim bezplatnou reklamu zobrazením se v mobilní aplikaci a na webových stránkách www.wee.com. K síti wee patří i e-shopy všech známých firem. Obchodní prostor wee se svým uzavřeným platebním systémem spojuje online i offline nakupování,“ dodává Zdeněk Zrůst.

Momentálně se wee nejvíce prezentuje nejen v České republice, ale i na Slovensku, Polsku, Německu, Švýcarsku, Slovinsku, Francii, Itálii, Rakousku. „K Evropě se připojil Karibik – Trinidad&Tobago, Panama a nejnověji i Indonésie. I tam můžete nakupovat a sbírat slevy,“ říká Eliška Dortová.

Eliška Dortová a Zdeněk Zrůst už začali z Prahy do Plzně jezdit pravidelně na utkání indiánů, klub má tedy nejen nového sponzora, ale i další nové fanoušky.

„Zamilovali jsme si klub indiánů včetně vedení natolik, že už teď víme, že je budeme podporovat v další sezóně. A tím, že fanoušci začnou používat systém wee, tak budou podporovat indiány mnohem více než doposud, “ shodují se Eliška Dortová a Zdeněk Zrůst.

Proč se podnikatelé z Prahy rozhodli pro Plzeň? „Je to hlavně lidský faktor, a dokonce už jsme se dostali do fáze, že plzeňský tým intenzivně sledujeme a jsme rádi, že Plzeň je teď první a moc jim držíme palce do play off,“ smějí se a vysvětlují Eliška Dortová a Zdeněk Zrůst.


Související články

Nadační fond Plzeň sobě a ICE FACTORY pořádá - Ledové sochy v Plzni 2018

Ledové sochy 2018

Becher klub na návštěvě u hokejových indiánů!

Becher klub

VODÁRNA PLZEŇ podpořila hokejovou mládež!

VODÁRNA PLZEŇ

DHL Express a ARC-Heating součástí plzeňského klubu!

Partneři klubu

Aktuálně na webu

MDO: LIB – PLZ 3:2

Mladší dorost v Liberci dvakrát vedl, přesto padl

JUN: PLZ - LIB 3:4sn

Junioři přišli o dvoubrankové vedení a Liberci podlehli po nájezdech

SDO: KVA – PLZ 2:1

Starší dorost v derby těsně padl

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida