Sedmnáctka absolvuje kemp v Břeclavi

Národní sedmnáctka má v plánu rychlé soustředění, které bude po dva říjnové dny (13. - 14.) hostit Břeclav. Kempu se zúčastní dvojice indiánů - Filip Suchý a Lukáš Kaňák, Tomáš Vracovský figuruje na seznamu náhradníků pro tuto akci.

Nominace

HC ČSOB POJ. PARDUBICE: Budík Vojtěch, Franc Martin, Špaček Michael
HC KOMETA BRNO. Hájek Libor, Dvořák Filip, Dymáček Roman
HC PSG ZLÍN: Gago Michal, Procházka Petr
HC PLZEŇ1929: Suchý Filip, Kaňák Lukáš
HC SLAVIA PRAHA. Furch Aleš, Weinhold Martin
HC SPARTA PRAHA: Kalina Petr, Svoboda Martin, Chlapík Filip
PIRÁTI CHOMUTOV: Kaše David, Wágner František
BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Stezka Aleš
HC MOTOR Č. BUDĚJOVICE: Kváča Petr
RB SALZBURG: Anděl Lukáš
BK ML. BOLESLAV: Růžička Jan
HC VÍTKOVICE STEEL: Krenželok Daniel, Stránský Šimon

Náhradníci:

BÍLÍ TYGŘI LIBEREC: Klinger Michael
HC ENERGIE K. VARY: Janata Jiří
HC KLADNO: Zajíc Josef
HC AZ HAVÍŘOV: Šimeček Kamil
HC KOMETA BRNO: Šnajnar Rostislav, Slavíček Zdeněk
HC PSG ZLÍN: Werbík Nicolas
HC HRADEC KRÁLOVÉ: Zahradník Tomáš
HC PLZEŇ1929: Vracovský Tomáš
HC DUKLA JIHLAVA: Bambula Jiří
HC KLADNO: Keszi Vincent, Bláha Štěpán
HC DAVOS: Guman Tomáš
HC SPARTA PRAHA: Jandus Martin, Procházka Ondřej
BK ML. BOLESLAV: Ďurač Ivan, Mattis Michal
HC SLAVIA PRAHA: Příkop Luboš
HC TŘINEC: Bartko Jan


Související články

Dorost má za sebou soustředění v Třemošné

SOUSTŘEDĚNÍ

HC Plzeň 1929 se opět po roce zúčastní Festivalu Sportu!

Festival Sportu!

Reprezentace do sedmnácti let se sejde v Třemošné!

Reprezentace U17

Reprezentační šestnáctka se sejde v Třemošné!

Reprezentace U16

Aktuálně na webu

Fotbalového utkání

Škodováci odehráli fotbalový duel v Liticích, zápas pro ně skončil vítězně

PRODEJNÍ STŘEDA

Michal Moravčík a David Sklenička se prodejní středou v klubovém fanshopu rozloučili s fanoušky

Nejmladší v přípravě

Nejmladší indiáni mají po vzoru A-mužstva za sebou své první tréninkové dávky na suchu!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida