Plzeňští indiáni v exhibičním fotbalovém utkání porazili výběr krajského úřadu

Speciální exhibiční utkání v rámci letních fotbalových zápasů odehráli plzeňští indiáni v Přešticích. Na místním zeleném pažitu svedli souboj proti výběru Krajského úřadu Plzeňského kraje, který byl složen především ze zaměstnanců úřadu napříč jednotlivými odbory.

Hokejisté začali utkání velkou gólovou smrští. Během prvních deseti minut se prosadili dvakrát Lukáš Pulpán a Dominik Kubalík, který se dnes v zápase mimořádně objevil v sestavě indiánů. Výběru krajského úřadu se následně povedlo snížit nelichotivé skóre po trefě Martina Baxy, nicméně poslední slovo v první půli měl opět Dominik Kubalík, který zkompletoval fotbalový hattrick.

„Hrálo se mi výborně. Docela mi fotbal chybí, je to zajímavé zpestření. Nic se tu nezměnilo, ta parta je skvělá, když se různě hecujeme mezi sebou a ty vtípky, to člověk zažije jen v kabině. Na začátku července odlétám do Ufy, ale možná se ještě objevím příští týden ve Vejprnicích,“ svěřil se Dominik Kubalík.

Do druhého poločasu už se vstupovalo v uvolněnějším tempu, přesto hokejisté přidělili soupeři další čtyři branky, když se postupně prosadil Miroslav Indrák, Miroslav Preisinger, David Sklenička, kapitán Ondřej Kratěna a poslední branku na konečných 10:1 vstřelil Patrik Ježek, který přislíbil účast i v dalších fotbalových utkáních. Ve druhém poločase měli svoje šance i hráči krajského úřadu, ale všechny akce vychytal skvělý brankář indiánů Jaromír Liška, kterého nepřekonal ani Filip Kokoška, který spolu s Markem Rubnerem, odehráli druhý poločas v dresu soupeře.

Další z řady fotbalových utkání indiánů se koná ve čtvrtek 22. června na hřišti Vejprnic. Výkop je v 17:00.

Krajský úřad Plzeňského kraje – HC Škoda Plzeň 1:10 (1:5)
Branky: Baxa – Kubalík 3, Pulpán 2, Indrák, Preisinger, Sklenička, Kratěna, Ježek. Diváci: 150.
Krajský úřad: Kohout – Kaňka, Mašinda, Michalec, Spurný, Hajšman, Janko, Přibáň, Plíhal, Sedlák, Čech, Karpíšek, Baxa. ( Od druhého poločasu Kokoška a Rubner)
HC Škoda Plzeň: Liška – Kratěna, Moravčík, Sklenička, Kaňák, Kokoška, Kracík, Ježek, Schleiss, Indrák, Kubalík, Pulpán, Přikryl, Preisinger, Rubner, Procházka.Související články

Přehledně: Odchody a příchody

Hlavní zprávy

Sklenička a Moravčík prodávali ve fanshopu

Hlavní zprávy

Milan Gulaš a Tomáš Mertl ve fanshopu: Nové indiánské posily si to s fanoušky užily

Hlavní zprávy

HC Škoda Plzeň představila všechny nové posily

Hlavní zprávy

Aktuálně na webu

Zápas - mládež

Starší dorost poprvé padl, proti Kölner Haie dostal čtyři góly v posledních pěti minutách

Juniorský hokej

Starší dorost stále vítězí, ovládl i turnaj v Litvínově. Rozhodnout může každý, chválí kouč Straka

Ohlasy k zápasu

Začali jsme proměňovat šance, těší Miroslava Indráka

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída
Vyhraj Rapida Hra generali puk