Novým oficiálním partnerem HC Škoda Plzeň je společnost Würth

Plzeň - I když aktuální extraligová sezóna 2017/2018 už je v plném proudu, klub HC Škoda Plzeň získal nového oficiálního partnera. Stala se jím celosvětově známá společnost Würth, která se zabývá profesionální montážní technikou. Vedení hokejového klubu podepsalo s firmou smlouvu do konce aktuální sezóny.

„Jednání trvala od začátku play-off minulé sezóny, kdy už jsme byli s týmem v kontaktu a snažili jsme se ho alespoň symbolickou částkou podpořit. Plzeňský hokej šlape. Myslím, že přítomnost lidí, kteří to někam dotáhli a kteří nyní klub vedou, je pro nás zárukou, že hokej je tady dělaný dobře, že je to transparentní a že jdeme do klubu, kde jsme takzvaně v dobrých rukou,“ komentoval podpis smlouvy jednatel společnosti Würth Miloš Horký.

Ačkoliv momentálně je podepsaná smlouva do konce sezóny, v budoucnu by mělo jít o dlouhodobou spolupráci. „Smlouva je podepsaná do konce sezóny s tím, že budeme postupně vyhodnocovat spolupráci a následně bychom chtěli navázat dvou až tříletou smlouvou. Firma Würth je velmi kvalitní, je to světová značka. Je pro nás velmi významným partnerem. Navíc jsme prvním hokejovým klubem, který společnost podporuje, a toho si velmi vážíme,“ doplnil ředitel klubu HC Škoda Plzeň Emil Kristek.

Plzeňští hokejoví indiáni odehrají příští domácí utkání až 27. října, kdy do Plzně dorazí Hradec Králové. Už při tomto duelu uvidí fanoušci poprvé loga společnosti Würth i na ledové ploše a na mantinelech.


Související články

Klub prodloužil spolupráci se společností Autocentrum Jan Šmucler, brankář Svoboda si převzal nový vůz

Autocentrum Jan Šmucler

Nadační fond Plzeň sobě a ICE FACTORY pořádá - Ledové sochy v Plzni 2018

Ledové sochy 2018

Becher klub na návštěvě u hokejových indiánů!

Becher klub

VODÁRNA PLZEŇ podpořila hokejovou mládež!

VODÁRNA PLZEŇ

Aktuálně na webu

Moravčík v reprezentaci

Byly to zajímavé tři části, hodnotí duel se Švédy Michal Moravčík

Důležité upozornění

Důležité upozornění

Sklenička v reprezentaci

Domácí turnaj chceme vyhrát, říká David Sklenička

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida