Mládežníci si přichystali na tento týden šestizápasovou nálož!

Přišlo vám příliš, že plzeňský A - tým hraje čtyřikrát v domácím prostředí za sebou? Ještě do většího extrému šla plzeňská mládež. Od středy do soboty budete moci zhlédnout hned šest duelů indiánských nadějí. Juniorům patří středa a čtvrtek, kde je doplní mladší dorostenci. V pátek a v sobotu jde na řadu starší dorost, jenž se v první víkendový den podělí o led i s mladšími kolegy.

Junioři

Uplynulý týden

Juniorům v posledním týdnu štěstí příliš nepřálo, když získali pouze jediný bod, který vybojovali v západočeském derby na ledě Karlových Varů 4:5 pp. Nedařilo se jim rovněž ve středu Čech, kde podlehli kladenským Rytířům 2:5.

Tento týden

Nyní sehraje juniorka dva duely uprostřed týdne na domácím ledě. Ve středu od 15:00 přivítají svěřenci trenéra Davida Bruka v Home Monitoring Aréně Piráty Chomutov. Ve čtvrtek od 17:00 na stejném místě změří síly s Litvínovem.

Aktuální pozice: 1.Starší dorostenci

Uplynulý týden

Starší dorostenci dvakrát uspěli v dovednostních soutěžích a přivezli domů čtyři body. Ve čtvrtek po nájezdech uspěli na pražské Slavii 5:4 po sn! Přetlačit se mladým puškám Západočechů povedlo následně i Kladno 3:2 po sn!

Tento týden

Mladí indiáni sehrají oba zápasy na domácím ledě. V pátek od 15:00 hostí před utkáním A - týmu v Malé hale jihlavskou Duklu, v sobotu se znovu od 15:00 na totožném místě střetnou tentokrát s Kometou Brno.

Aktuální pozice: 1.Mladší dorostenci

Uplynulý týden

Mladší dorost se rozloučil se základní skupinou stylově, když na domácím ledě sestřelili Ústí nad Labem 13 brankami! 13:0!

Tento týden

Teď plzeňským mladíkům začíná nadstavba, kterou začnou v domovském stánku. Ve čtvrtek se od 17:00 střetnou v Home Monitoring Aréně s Českými Budějovicemi. V sobotu od 11:30 je čeká v Malé hale souboj proti Litvínovu.

Aktuální pozice: 1.


Související články

Reprezentační sedmnáctka řádí ve Finsku, vydatně pomáhají i indiáni!

Reprezentace U17

Indiáni s českou devatenáctkou září na Turnaji pěti!

Reprezentace U19

Šestnáctka se představí v Přerově na Turnaji čtyř!

Reprezentace U16

Začátek olympijské pauzy zpestří starší a mladší dorostenci!

Pozvánka na zápasy mládežníků

Aktuálně na webu

MUN – PLZ 1:7

MUN – PLZ 1:7 – Indiáni smetli německého mistra a berou ve Svatém Mořici cenný bronz!

Z8: VES - PLZ 3:14

Osmáci řádili ve Veselí!

Preview MUN

V zápase o bronz se ve Svatém Mořici indiáni postaví Mnichovu!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida