Mládežníci si přichystali na tento týden šestizápasovou nálož!

Přišlo vám příliš, že plzeňský A - tým hraje čtyřikrát v domácím prostředí za sebou? Ještě do většího extrému šla plzeňská mládež. Od středy do soboty budete moci zhlédnout hned šest duelů indiánských nadějí. Juniorům patří středa a čtvrtek, kde je doplní mladší dorostenci. V pátek a v sobotu jde na řadu starší dorost, jenž se v první víkendový den podělí o led i s mladšími kolegy.

Junioři

Uplynulý týden

Juniorům v posledním týdnu štěstí příliš nepřálo, když získali pouze jediný bod, který vybojovali v západočeském derby na ledě Karlových Varů 4:5 pp. Nedařilo se jim rovněž ve středu Čech, kde podlehli kladenským Rytířům 2:5.

Tento týden

Nyní sehraje juniorka dva duely uprostřed týdne na domácím ledě. Ve středu od 15:00 přivítají svěřenci trenéra Davida Bruka v Home Monitoring Aréně Piráty Chomutov. Ve čtvrtek od 17:00 na stejném místě změří síly s Litvínovem.

Aktuální pozice: 1.Starší dorostenci

Uplynulý týden

Starší dorostenci dvakrát uspěli v dovednostních soutěžích a přivezli domů čtyři body. Ve čtvrtek po nájezdech uspěli na pražské Slavii 5:4 po sn! Přetlačit se mladým puškám Západočechů povedlo následně i Kladno 3:2 po sn!

Tento týden

Mladí indiáni sehrají oba zápasy na domácím ledě. V pátek od 15:00 hostí před utkáním A - týmu v Malé hale jihlavskou Duklu, v sobotu se znovu od 15:00 na totožném místě střetnou tentokrát s Kometou Brno.

Aktuální pozice: 1.Mladší dorostenci

Uplynulý týden

Mladší dorost se rozloučil se základní skupinou stylově, když na domácím ledě sestřelili Ústí nad Labem 13 brankami! 13:0!

Tento týden

Teď plzeňským mladíkům začíná nadstavba, kterou začnou v domovském stánku. Ve čtvrtek se od 17:00 střetnou v Home Monitoring Aréně s Českými Budějovicemi. V sobotu od 11:30 je čeká v Malé hale souboj proti Litvínovu.

Aktuální pozice: 1.


Související články

Úspěšná plzeňská mládež - 4.díl – stříbrní osmáci

Stříbrní osmáci

Úspěšná plzeňská mládež - 3.díl – stříbrní mladší dorostenci

Stříbrní mladší dorostenci

Úspěšná plzeňská mládež načala přípravu

Mládež začala přípravu

Úspěšná plzeňská mládež - 2.díl - bronzoví starší dorostenci

Bronzoví starší dorostenci

Aktuálně na webu

Rozpis Ligy mistrů

Rozpis Ligy mistrů: Škodovka začne doma s Luganem

Biotronik Praha

Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

TRÉNUJ JAKO INDIÁN

Projekt Trénuj jako indián pokračuje!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida