Klub prodloužil spolupráci se společností Autocentrum Jan Šmucler, brankář Svoboda si převzal nový vůz

Plzeň - Sezona ještě není u konce, klub HC Škoda Plzeň si ale kromě hráčů na příští sezonu, pojišťuje už i spolupráci s některými partnery. Na prodloužení smlouvy se nyní klub dohodl s jedním z největších prodejců aut v regionu, společností Autocentrum Jan Šmucler. Tento autorizovaný prodejce disponuje v Plzni moderními autosalony a zastupuje hned 4 značky – Škoda, Seat, Volkswagen a Honda.

Partner Autocentrum Jan Šmucler kromě financí klubu poskytuje také automobily. Do sídla společnosti si tak pro nový vůz přijel brankář Miroslav Svoboda. Z vozu měl upřímnou radost. „Bylo to velké překvapení, dostal jsem opravdu krásné nové auto. První kilometry budou zatím jen po Plzni, protože máme náročný program a plně se věnujeme přípravě na play-off. Ale chtěl bych moc poděkovat speciálně panu Šmuclerovi, Martinovi Strakovi a Emilovi Kristkovi,“ uvedl brankář Míra Svoboda.

Pro zajištění dalších sezon je pro klub spolupráce s partnery velmi důležitá. „Jsme rádi, že jsme se dohodli se společností Autocentrum Jan Šmucler na dlouhodobější spolupráci. Velmi nás těší, že partneři mají zájem o spolupráci i v dalších sezonách. To je pro klub velký přínos, tento partner je pro nás velmi důležitý,“ uvedl ředitel klubu Emil Kristek.

Spolupráce je výhodná i pro prodejce aut. „Na základě vyhodnocení letošní spolupráce s HC Škoda Plzeň jsme se rozhodli smlouvu pro příští sezónu nejen zachovat, ale ještě zintenzivnit. V rámci této spolupráce jsme navázali řadu zajímavých obchodních partnerství. Také je pro nás důležité, že máme možnost představit portfolio našich služeb širokému spektru fanoušků,“ uvedla ke spolupráci Martina Šmuclerová, ředitelka společnosti Autocentrum Jan Šmucler.

Hokejisté se už v této sezoně objevili na několika akcích společnosti Autocentra Jan Šmucler. „Pro naše zákazníky je určitě velmi zajímavé, že přivážíme indiány na naše akce. Mohou se se svými idoly osobně setkávat. Máme opravdu jen kladné ohlasy,“ dodává Martina Šmuclerová.


Související články

Novým oficiálním partnerem HC Škoda Plzeň je společnost Hofmann Wizard

Hofmann Wizard novým partnerem

Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

Biotronik Praha

Klub prodloužil spolupráci se společností Autocentrum Jan Šmucler, brankář Svoboda si převzal nový vůz

Autocentrum Jan Šmucler

Nadační fond Plzeň sobě a ICE FACTORY pořádá - Ledové sochy v Plzni 2018

Ledové sochy 2018

Aktuálně na webu

Fotbalového utkání

Škodováci odehráli fotbalový duel v Liticích, zápas pro ně skončil vítězně

PRODEJNÍ STŘEDA

Michal Moravčík a David Sklenička se prodejní středou v klubovém fanshopu rozloučili s fanoušky

Nejmladší v přípravě

Nejmladší indiáni mají po vzoru A-mužstva za sebou své první tréninkové dávky na suchu!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida