Klub HC Škoda Plzeň získal dalšího kvalitního partnera!

Plzeň - HC Škoda Plzeň získal dalšího důležitého partnera v rozjeté sezóně, nejen na ledě je tak vidět dobrá práce indiánů.

„Jsme velmi rádi, že se naším dalším partnerem stala moderní, dynamicky se rozvíjející společnost UKQS CERTIFICATION SE (dále jen UKQS), provozující značku ekvalita.cz a certifikacekvality.cz. Věřím, že vzájemně naplníme svá očekávání,“ řekl při podpisu smlouvy ředitel klubu Emil Kristek.

Společnost UKQS je zaměřená zejména na poskytování komplexních služeb v oblasti systémů řízení kvality (poradenství a certifikace ISO - ISO 9001, ISO 14001 apod.) včetně pořádání odborných kurzů a školení v České republice a na Slovensku. V současné době se nejvíce soustředí na obecné nařízení na ochranu osobních údajů – GDPR (General Data Protection Regulation).

„Provádíme optimalizaci nákladů a zvýšení výkonnosti procesů (jejich optimalizaci) v malých, středních, ale i velkých společnostech. Dále se naše společnost zabývá veškerými zákonnými požadavky pro firmy, jako jsou např. školení BOZP a PO, životní prostředí, nakládání s odpady apod.. Nyní se na nás klienti obracejí nejvíce s pomocí v oblasti GDPR, což je zákonný požadavek na ochranu osobních údajů, který musí splnit všechny organizace v EU do 25/05/2018,“ vysvětluje Martin Zýka, člen představenstva UKQS.

UKQS připravuje firmy i osoby na bezpečnostní prověrku NBÚ od stupně "VYHRAZENÉ" přes stupně "DŮVĚRNÉ" a "TAJNÉ" až po stupeň prověrky "PŘÍSNĚ TAJNÉ".

Má také licenci od britské společnosti UNITED KINGDOM QUALITY SYSTEM LTD na vydávání prestižního britského certifikátu kvality, který slouží firmám jako obrovský marketingový nástroj v rámci konkurenceschopnosti.

„Je vidět, že se v Plzni provozuje hokej na vysoké úrovni a proto nás partnerství velmi těší. Věřím, že naše spolupráce bude prospěšná pro obě strany,“ říká k podpisu smlouvy Martin Zýka za UKQS.


Související články

Nadační fond Plzeň sobě a ICE FACTORY pořádá - Ledové sochy v Plzni 2018

Ledové sochy 2018

Becher klub na návštěvě u hokejových indiánů!

Becher klub

VODÁRNA PLZEŇ podpořila hokejovou mládež!

VODÁRNA PLZEŇ

DHL Express a ARC-Heating součástí plzeňského klubu!

Partneři klubu

Aktuálně na webu

MUN – PLZ 1:7

MUN – PLZ 1:7 – Indiáni smetli německého mistra a berou ve Svatém Mořici cenný bronz!

Z8: VES - PLZ 3:14

Osmáci řádili ve Veselí!

Preview MUN

V zápase o bronz se ve Svatém Mořici indiáni postaví Mnichovu!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida