Je to pro nás vzpruha, hlásí Colton Yellow Horn

Zlín – Plzeňští hokejisté prolomili nepříznivou bilanci a na ledě Zlína si připsali první letošní vítězství. Cestu za vítězstvím gólově načal útočník Colton Yellow Horn, který se dokázal prosadit i ve druhém utkání, ve kterém nastoupil.

Indiáni jeli do Zlína o den dříve, aby se připravili a plně koncentrovali na důležité utkání. „Byl to velmi náročný zápas. Poslední dva duely jsme prohráli a dostali laciné góly po našich chybách. Tohle vítězství je pro nás velká vzpruha, ale teď na to musíme navázat,“ říká kanadský útočník.

Plzeňští hokejisté nevstoupili do nové sezóny ideálně. „Nedělali jsme věci naplno, ale dneska ano, hráli jsme celých 60 minut a hned to bylo jiné. Makali jsme celý zápas na maximum, snažili jsme se hrát jednoduše a zbytečně nedržet puk. Ukázali jsme, že když plníme, co máme, tak můžeme vyhrávat“ hlásí Yellow Horn.

Za nerozhodného stavu 1:1 se Plzni povedlo udržet domácí na uzdě a v přesilové hře udeřit zásluhou kapitána Ondřeje Kratěny. „Gól v početní výhodě ve třetí třetině byl rozhodující. Přesilovky jsou vždy klíčové, nám se ji povedlo využít a dostali jsme se zpátky do vedení. Soupeř po této brance nebyl už tolik aktivní,“ uvádí letní posila indiánů.

Kanadský útočník s indiánskými kořeny měl v utkání kromě gólu v první části ještě další možnosti. Ta největší však skončila na tyči. „Měl jsem opět několik šancí, bohužel to tam padlo jen jednou. Byly to příležitosti z podobných pozic, jednou to skončilo na tyčce. Bohužel to nevyšlo, ale věřím, že mi to tam začne padat,“ doufá Yellow Horn.


Související články

Indiáni vyrážejí do Zlína pro první body!

Preview

ZLN - PLZ 1:2 - Paráda! Škodovka slaví první tři body

Report

Aktuálně na webu

Pozvánka na zápasy mládežníků

Junioři jdou po dlouhé době na věc, starší a mladší dorost hraje venku!

Matyáš Kantner #53

Matyáš Kantner #53: S Petrem Kodýtkem hrajeme v lajně již od druhé třídy

Rozhovor Ladislav Čihák

Nesmíme žít z dosavadního úspěchu, pak můžeme dojít daleko, věří trenér Čihák

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida