Inidáni odkrývají kompletní složení svých bojovníků

Inidáni odkrývají kompletní složení svých bojovníků
1.2.2013, Vojtěch Honzík

Plzeň - Včerejším dnem skončilo v extralize přestupní období. Nezahálelo ani vedení indiánů a v těle článku si tak můžete prohlédnout definitivní podobu hráčského kádru. Podrobnosti k jednotlivým "nováčkům" naleznete v sekci Soupiska.

NOVINKY, ZÁKULISÍ, TIPY, FANSHOP, FOTOGRAFIE, VIDEA, DISKUSE

Aktualizovaná soupiska



Brankáři

Dominik Halmoši    hostování do Písku a zpět střídavý start
Adam Svoboda       hostování do Písku a zpět střídavý start
Marek Mazanec      střídavý start do Písku
Jindřich Pacl
Roman Will         střídavý start z Mladé Boleslavi
David Rittich      střídavý start z Jihlavy

Obránci

Dominik Boháč      hostování z Písku a zpět střídavý start
Tomáš Frolo   
Jiří Hanzlík
David Havíř
Jakub Houfek       
Jakub Jeřábek
Vojtěch Mozík      hostování z Mladé Boleslavi a zpět střídavý start
Jakub Ruprecht     hostování do Písku a zpět střídavý start
Dan Růžička        střídavý start do Písku
Tomáš Slovák
Nicolas St. Pierre
Jiří Dobrovolný    hostování do Jihlavy a zpět střídavý start
Jakub Slavík
Patrik Marcel 
Michal Moravčík
Tomáš Andrlík
Lukáš Poživil      střídavý start z Ústí n. Labem
Robin Malý         střídavý start z Berouna



Útočníci

Jozef Balej
Michal Dvořák
Ryan Hollweg
Nicholas Johnson
Pavel Kašpařík
Jan Kovář
Ondřej Kratěna
Jakub Lev          střídavý start do Ústí n. Labem
Patrik Petruška    střídavý start do Písku
Tomáš Pitule       hostování do Mladé Boleslavi a zpět střídavý start
Václav Pletka      
Pavel Sedláček     hostování do Písku a zpět střídavý start
Jan Schleiss
Martin Straka
Petr Vampola
Tomáš Vlasák
Filip Vlček        střídavý start z Písku
Antonín Bastl
Roman Přikryl
Jiří Kepka
Tomáš Sýkora       střídavý start z Ústí n. Labem
Miroslav Indrák
Ondřej Havlíček    hostování do Mladé Boleslavi a zpět střídavý start
 
 
banner Statistiky
 
Tabulka
P Tým Tým Z S B
1. LIT Litvínov 23 73:50 49
2. TRI Třinec 23 76:43 48
3. SPA Sparta 23 76:52 44
4. KOM Kometa 23 69:67 41
5. HKM Hr. Králové 23 63:57 40
6. PCE Pardubice 23 67:69 36
7. MBL Ml. Boleslav 23 71:72 32
8. OLO Olomouc 23 66:68 31
9. PLZ Plzeň 23 55:54 30
10. LIB Liberec 23 59:63 29
11. SLA Slavia 22 46:66 29
12. KVA K. Vary 24 52:70 28
13. VIT Vítkovice 23 55:77 24
14. ZLN Zlín 23 58:78 22
 
Katalog partnerů