Indiáni soustředěním v Železné Rudě završili suchou přípravu

Devět týdnů letního drilu na suchu je minulostí. Hokejisté HC Škoda Plzeň na soustředění v Železné Rudě zakončili letní přípravu, která byla v letošním roce hodně náročná, přestože poprvé hráči nejezdili na kolech.

Soustředění v Železné Rudě završilo náročnou přípravu, ve které se především kombinovala silová příprava s různými formami běhů a her. Nejinak tomu bylo i v závěrečném týdnu, kdy opět hráči trénovali v areálu kolem penzionu Ski Bike Samoty a v areálu Základní školy v Železné Rudě. Celé soustředění pak završil výběh na Pancíř.

„Letní příprava byla dlouhá, ale jsme s jejím průběhem spokojeni. Proběhly vstupní a výstupní testy, které ukázaly, na čem pracovat. Je pár hráčů, kteří musí dohánět tréninkové manko. Příprava letos byla úplně jiná, všechno se odehrávalo v posilovně nebo na ploše. Hodně se skákalo a běhalo, v tomhle byla největší změna,“ ohlíží se za posledním týdnem i celou přípravou hlavní trenér Ladislav Čihák.

V minulých letech bylo nedílnou součástí letní přípravy kolo, letos však tato neoblíbená činnost odpadla. „Příprava byla hodně náročná. Kolo mi nevadilo, ale jsem nakonec rád a bavilo mě takhle víc než jezdit po Šumavě. Nejhorší bylo posilování břicha, ale jinak se to dalo zvládnout. Závěrečný výběh byl náročný, ale poprali jsme se s tím všichni dobře,“ říká k letní přípravě obránce David Sklenička.

Indiány nyní čekají dva týdny zasloužené dovolené. Opět se hráči sejdou 24. července, kdy jsou na programu fyzické testy a o den později 25. července první trénink na ledě.


Související články

Duel Old Boys Plzeň proti výběru Izraele skončil nerozhodně, nájezdy rozhodl Pavel Vostřák!

Hlavní zprávy

Jakub Jeřábek má za sebou premiéru v NHL!

Hlavní zprávy

Indiáni jako vůbec první hokejový klub v ČR spustili projekt chytré karty v mobilním telefonu

Hlavní zprávy

Zpravodaj Indián ke stažení online

Hlavní zprávy

Aktuálně na webu

Ohlasy k zápasu

Z třetího hattricku v sezoně mám velkou radost, říká šťastný střelec Tomáš Mertl

Zápas - mládež

Junioři předvedli na jihu Čech nevídanou přestřelku!

Zápas

LIB - PLZ 2:5 - Vyloupení libereckého doupěte řídil hattrickem Tomáš Mertl!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida