Indiáni navštívili hejtmana Josefa Bernarda

Plzeň - Ziskem bronzových medailí i Prezidentského poháru zakončili hokejisté HC Škoda Plzeň jednu z nejúspěšnějších sezón posledních let. Už od poloviny května ale znovu dřou na novou sezónu. Teď se jim nicméně dostalo i přijetí u hejtmana Plzeňského kraje.

"Je mi milou povinností vám z celého srdce za Plzeňský kraj poděkovat za skvělou reprezentaci kraje. Vy děláte Plzeňskému kraji reklamu, kterou bychom nekoupili ani za miliardu korun a váš úspěch je tak trochu naším úspěchem. Jste ohromným vzorem pro mladé lidi, pro děti v základních i středních školách. Já doufám, že je to pro ně i motivace k tomu, aby oni sportovali, což je pro nás důležité," řekl na úvod setkání hejtman Josef Bernard.

"Hokej je řemeslo jako každé jiné. Když v něm chcete být dobří, tak musíte dřít jako koně. Je to očistec. Také se snažím sportovat a dokážu si to představit. Já vám za dřinu, kterou jste do toho dali a která skončila tímto úspěchem, velice děkuji," dodal.

Slova se ujal také generální manažer Martin Straka, který poděkoval zejména za finanční podporu ze strany Kraje a v této souvislosti nezapomněl ani na úspěchy juniorských týmů klubu. "Nejsme takový klub, abychom si mohli dovolit nakupovat tolik hráčů, takže jsme za to vděční a moc děkujeme. Doufám, že jsme vám dělali čest. Nevyhráli jsme jen medaile, ale získali jsme i Prezidentský pohár a medailové úspěch slavily i týmy našich mládežnických kategorií. Je tedy vidět, že to děláme správně," poděkoval během oficiální části setkání.

Slova díků směrem k Plzeňskému kraji vzešla i z úst ředitele klubu Emila Kristka, podle kterého je i díky spolupráci s krajem klub v očích sponzorů a firem kvalitním partnerem.

V rámci přijetí nechybělo ani předávání dárků. Hejtman kraje mimo jiné z rukou Martina Straky převzal dres Milana Gulaše i jako dárek ke svým narozeninám. V úplném závěru pak došlo také na krájení dortu.


Související články

Proběhlo slavnostní otevření multifunkčního hřiště!

OTEVŘENÍ HŘIŠTĚ

Omluva za komplikace se spuštěním volného prodeje permanentek na sezonu 2018/19

OMLUVA

Zbývají poslední dva dny pro výměnu permanentek v rámci rezervací pro stávající permanentkáře

Držíme ti místo!

Stavbou století Plzeňského kraje se stal Zimní stadion v Plzni!

Stavba století

Aktuálně na webu

Fotbalového utkání

Škodováci odehráli fotbalový duel v Liticích, zápas pro ně skončil vítězně

PRODEJNÍ STŘEDA

Michal Moravčík a David Sklenička se prodejní středou v klubovém fanshopu rozloučili s fanoušky

Nejmladší v přípravě

Nejmladší indiáni mají po vzoru A-mužstva za sebou své první tréninkové dávky na suchu!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida