Hokejoví indiáni HC Škoda Plzeň předávali vysvědčení

Netradiční předání vysvědčení z rukou hokejových indiánů si letos zažily děti hned na třech základních školách v Plzni. Hokejisté zamířili na 4. základní školu, na základní školu do Újezdu a také na 28. základní školu na Doubravce. Tam dorazili Jaroslav Kracík a Lukáš Pulpán, kteří zamířili na první stupeň. V 7. A pak rozdávali vysvědčení Miroslav Indrák a Miroslav Preisinger.

„Předával jsem ho už asi dvakrát nebo třikrát. Je to zvláštní pocit. Vzpomněl jsem si, jak ho předávali vždycky mně. Těšil jsem se na to. Myslím si, že je to dobré. Podíváme se na různé školy. Příští rok půjdeme určitě zase,“ řekl po závěrečné tečce za školním rokem Miroslav Indrák.

Na školu vzpomíná celkem rád, i když úplný premiant nebyl. „Těch zážitků na základní škole bylo hodně. Byla sranda a vždycky jsme se těšili. Trošku jsem zlobil, ale myslím si, že to bylo v mezích. To k tomu asi patří. Žádný extra ´Einstein´ jsem ale nebyl,“ dodává mladý útočník HC Škoda Plzeň.

Velmi podobně to má i jeho kolega Miroslav Preisinger. „Na školu vzpomínám dobře, ale na vysvědčení ne. Ne že bych byl špatný žák, ale na učení jsem měl méně času, takže se to odrazilo i na známkách,“ říká slovenský útočník ve službách plzeňských indiánů.

Speciální předávání vysvědčení si užily i děti. „Bylo to netradiční. Každé vysvědčení nám předává paní učitelka. Teď tady byla spousta lidí a bylo to zajímavé, že tady byli hokejisté. My jsme třída spojená hodně se sportem, takže pro nás to byla taková srdcovka,“ komentoval na závěr nadšený Oliver. Na závěr navíc nechybělo focení.

Jan Schleiss a Martin Procházka předávali vysvědčení v 9. A na 4. ZŠ v Plzni, v Kralovické ulici.

4. ZŠ v Plzni s rozšířenou výukou tělesné výchovy, matematiky a přírodovědných předmětů se dlouhodobě věnuje podpoře sportu a tělovýchovných aktivit. Pro sportovní činnost má škola výborné zázemí. „ Uvědomujeme si, jak je sport pro dnešní děti důležitý, říká zástupkyně ředitelky paní Mgr. Vladimíra Hirschová.“

Je fajn, že tu můžeme být, je to čtyři roky co jsem ze školy pryč, ale úplně se mi to vybavuje, když tady vidím ty třídy a šatny , směje se Jan Schleiss.“

Předávání vysvědčení proběhlo v pohodové atmosféře. Překvapilo nás, jakými pěknými známkami se žáci mohli pochlubit. Vyznamenání ve třídě zdaleka nebylo ojedinělým jevem a dokonce Filip Klasna a David Šmejkal měli samé jedničky.

Všem studentům moc gratulujeme a přejeme krásné prázdniny.

Fotogalerie ZDE!


Související články

Oblíbené prodejní středy pokračují, ve fanshopu budou Miroslav Preisinger a Peter Čerešňák

Hlavní zprávy

Dětský koutek bude na všech domácích zápasech indiánů

Hlavní zprávy

Autogramiáda HC Škoda Plzeň přitáhla davy fanoušků

Hlavní zprávy

Miláček fanoušků Ryan Hollweg podepsal v Plzni smlouvu

Hlavní zprávy

Aktuálně na webu

Hlavní zprávy

Oblíbené prodejní středy pokračují, ve fanshopu budou Miroslav Preisinger a Peter Čerešňák

Žákovský hokej

Šesťáci skvěle rozehráli dlouhodobou turnajovou soutěž!

Ohlasy k zápasu

Skvěle nám vyšla první třetina, shodují se Pulpán s Gulašem

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída
Vyhraj Rapida Hra generali puk