Hokejoví indiáni HC Škoda Plzeň předávali vysvědčení

Netradiční předání vysvědčení z rukou hokejových indiánů si letos zažily děti hned na třech základních školách v Plzni. Hokejisté zamířili na 4. základní školu, na základní školu do Újezdu a také na 28. základní školu na Doubravce. Tam dorazili Jaroslav Kracík a Lukáš Pulpán, kteří zamířili na první stupeň. V 7. A pak rozdávali vysvědčení Miroslav Indrák a Miroslav Preisinger.

„Předával jsem ho už asi dvakrát nebo třikrát. Je to zvláštní pocit. Vzpomněl jsem si, jak ho předávali vždycky mně. Těšil jsem se na to. Myslím si, že je to dobré. Podíváme se na různé školy. Příští rok půjdeme určitě zase,“ řekl po závěrečné tečce za školním rokem Miroslav Indrák.

Na školu vzpomíná celkem rád, i když úplný premiant nebyl. „Těch zážitků na základní škole bylo hodně. Byla sranda a vždycky jsme se těšili. Trošku jsem zlobil, ale myslím si, že to bylo v mezích. To k tomu asi patří. Žádný extra ´Einstein´ jsem ale nebyl,“ dodává mladý útočník HC Škoda Plzeň.

Velmi podobně to má i jeho kolega Miroslav Preisinger. „Na školu vzpomínám dobře, ale na vysvědčení ne. Ne že bych byl špatný žák, ale na učení jsem měl méně času, takže se to odrazilo i na známkách,“ říká slovenský útočník ve službách plzeňských indiánů.

Speciální předávání vysvědčení si užily i děti. „Bylo to netradiční. Každé vysvědčení nám předává paní učitelka. Teď tady byla spousta lidí a bylo to zajímavé, že tady byli hokejisté. My jsme třída spojená hodně se sportem, takže pro nás to byla taková srdcovka,“ komentoval na závěr nadšený Oliver. Na závěr navíc nechybělo focení.

Jan Schleiss a Martin Procházka předávali vysvědčení v 9. A na 4. ZŠ v Plzni, v Kralovické ulici.

4. ZŠ v Plzni s rozšířenou výukou tělesné výchovy, matematiky a přírodovědných předmětů se dlouhodobě věnuje podpoře sportu a tělovýchovných aktivit. Pro sportovní činnost má škola výborné zázemí. „ Uvědomujeme si, jak je sport pro dnešní děti důležitý, říká zástupkyně ředitelky paní Mgr. Vladimíra Hirschová.“

Je fajn, že tu můžeme být, je to čtyři roky co jsem ze školy pryč, ale úplně se mi to vybavuje, když tady vidím ty třídy a šatny , směje se Jan Schleiss.“

Předávání vysvědčení proběhlo v pohodové atmosféře. Překvapilo nás, jakými pěknými známkami se žáci mohli pochlubit. Vyznamenání ve třídě zdaleka nebylo ojedinělým jevem a dokonce Filip Klasna a David Šmejkal měli samé jedničky.

Všem studentům moc gratulujeme a přejeme krásné prázdniny.

Fotogalerie ZDE!


Související články

Daňové doklady vystavujeme nyní ve Fanshopu

PERMANENTKY

Letní příprava indiánů pokračuje na Šumavě

Letní příprava

O víkendu indiáni zpříjemnili autogramiádou Chocenice Fest 2018

Chocenice Fest 2018

Rozpis Ligy mistrů: Škodovka začne doma s Luganem

Rozpis Ligy mistrů

Aktuálně na webu

Fotbalového utkání

Škodováci odehráli fotbalový duel v Liticích, zápas pro ně skončil vítězně

PRODEJNÍ STŘEDA

Michal Moravčík a David Sklenička se prodejní středou v klubovém fanshopu rozloučili s fanoušky

Nejmladší v přípravě

Nejmladší indiáni mají po vzoru A-mužstva za sebou své první tréninkové dávky na suchu!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida