Hokejisté nadělovali dárky malým pacientům FN Plzeň

Plzeň - Ve Fakultní nemocnici Plzeň se ve čtvrtek "předčasně" rozdávaly dárky. Za dětmi na chirurgickou kliniku vyrazila trojice zástupců HC Škoda Plzeň, která jim přinesla celou řadu překvapení. Dárky klub pořídil za peníze z aukce, některé věci věnoval fanshop.

Do hokejové aukce šly tři kalendáře pro rok 2018, a sice s pečetí Gold, Silver a Bronz. Každý z kalendářů měl všechny podpisy hráčů a navíc i exkluzivní věnování. Kalendář se zlatou pečetí nesl věnování od Martina Straky, se stříbrnou od Jaroslava Špačka a s bronzovou od Tomáše Vlasáka.

Za získané peníze klub pořídil spoustu dárků pro malé pacienty. Do herny kliniky tak přibyly nejrůznější stolní hry, puzzle, omalovánky a další hračky. Největší radost měly děti z promo dárků z fanshopu. Hráči nadělovali trička, čepice, šály, polštářky a s malými dárky v podobě hrnečků na kávu mysleli i na sestřičky. S nadílkou vyrazil za dětmi za trenérské uskupení Ladislav Čihák, hráčskou kabinu pak reprezentovali útočník Petr Straka a brankář Miroslav Svoboda.

"Vážím si, že jim můžu alespoň trošku zvednout náladu. Jsem také rád, že většina dětí tady byla v dobrém stavu, protože už jsem na dětských odděleních nemocnic viděl mnohem smutnější případy. Jestli jim naše návštěva alespoň trochu zlepší den, tak budu moc rád," řekl k návštěvě útočník HC Škoda Plzeň Petr Straka.

Fotogalerii najdete ZDE!


Související články

Extraliga opět uvidí západočeské derby! Loučí se Jihlava

Baráž o extraligu

Rozloučení hokejových indiánů s fanoušky proběhlo na Ranči Šídlovák

ROZLOUČENÍ S FANOUŠKY

Home Monitoring Aréna nespí, co vás v ní čeká?

Home Monitoring Aréna

Dvě hodiny čistého času podpisů pro fanoušky indiánů!

Autogramiáda

Aktuálně na webu

Ondřej KRATĚNA #22

Ondřej Kratěna kariéru neukončí, pokračuje v Plzni!

Baráž o extraligu

Extraliga opět uvidí západočeské derby! Loučí se Jihlava

Moravčík v reprezentaci

Byly to zajímavé tři části, hodnotí duel se Švédy Michal Moravčík

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida