Dlouhodobá turnajová soutěž U12

Plzeň - V sezóně 2017/2018 se soutěž těší účasti dvaceti mužstev. Z oslovených mužstev odmítla pouze Olomouc (nahradí ji Hvězda Praha) a PSG Zlín (nahradí je Ševci Zlín).

Celkové organizace soutěže pro sezónu 2017/2018

V období od září 2017 do února 2018 se odehraje 5 turnajů v základních skupinách.
V březnu 2018 se odehraje 6. turnaj (finálový – podle umístění družstev v základní skupině).
Každé přihlášené družstvo se zúčastní celkem 4x turnaje o 4 účastnících v základní skupině systémem dle rozpisu, jeden turnaj bude mít každé družstvo volno.
V březnu se každé družstvo zúčastní finálového turnaje o 4 účastnících.
Finálové turnaje budou mít právo uspořádat nejlépe umístěná družstva po základních skupinách.
Jako hrací dny se u kategorie U14 osvědčily středy, tak bych také u této kategorie středy doporučoval. Rád bych také hrací termín U14 a U12 posunul vždy o týden od sebe, pokud to bude možné, neboť často jsou u těchto kategorií stejní trenéři.
Každý účastník uspořádá 1 miniturnaj doma, 3x vyjede k soupeřům a 1x má volno + finálový turnaj.
Hrací měsíce jsou září 2017, říjen 2017, listopad 2017, leden 2018, únor 2018 (základní skupiny), březen 2018 (finále).
Prosincový termín je vzhledem k vánočním turnajům volný.
V základních skupinách by každý sehrál 8 utkání, 2x proti každému soupeři ve skupině.
Finálový turnaj by se hrál systémem play-off, 2x semifinále, utkání o třetí místo a finále.
Do skupin jsem mužstva nasadil na základě skupin ligy mladších žáků, aby se mužstva pokud možno co nejvíce potkávala s jinými mužstvy a na základě vzdáleností.
Turnaje jsou určeny pro hráče ročníku 2006 (a navíc max. 5 hráčů ročníku 2007 a ml.)
Družstvo je možné pro turnaje doplnit o „hostující“ hráče (max. 5)
Hráči hrají na platné registrace
Jedná se o dlouhodobou soutěž, ve které každé družstvo odehraje 10 utkání proti 6 různým soupeřům.

Základní část


Hrací čas 2x20 minut čistého času
Každých 20 minut se bodově hodnotí jako samostatný zápas (V-2b, R-1b, P-0b)
Úprava ledu po odehraných 40ti minutách
Tresty jako v LMŽ
4 družstva podle daného rozpisu, pořadí utkání si určí pořadatel

Turnaje o umístění


Semifinále (1-4, 2-3) dle umístění v základních skupinách
Utkání o 3.místo ve finálové skupině, utkání o 1.místo ve finálové skupině
Hrací čas 2x20 minut čistého času (jedno utkání)
V případě remízy následují samostatné nájezdy, 5 na každé straně, dále po 1
Úprava ledu po utkání
Tresty jako v LMŽ

Rozdělení družstev do základních skupin

Skupina „A“ – Karlovy Vary / Kladno / Plzeň / Třemošná / Hvězda Praha

Skupina „B“ – Chomutov / Mladá Boleslav / Sparta Praha / Slavia Praha / Liberec

Skupina „C“ – Hradec Králové / Pardubice / Tábor / Jihlava / České Budějovice

Skupina „D“ – Olomouc / Kometa Brno / Třinec / Zlín / Vítkovice

Rozlosování turnajů ve skupinách

I.kolo:

13.9.2017

Sk. „A“ KV-KLA, PLZ-TŘE, KV-PLZ, KLA-TŘE (volno Hvězda Praha)
Sk. „B“ CH-MB, SPA-SLA, CH-SPA, MB-SLA (volno Liberec)
Sk. „C“ HK-PCE, TAB-JI, HK-TAB, PCE-JI (volno České Budějovice)
Sk. „D“ OL-KOM, TŘI-ZLI, OL-TŘI, KOM-ZLI (volno Vítkovice)

II.kolo:

11.10.2017

Sk. „A“ – KV-HVĚ, KLA-PLZ, KV-KLA, PLZ-HVĚ (volno Třemošná)
Sk. „B“ – CH-LIB, MB-SPA, CH-MB, SPA-LIB (volno Slavia Praha)
Sk. „C“ – HK-ČB, PCE-TAB, HK-PCE, TAB-ČB (volno Jihlava)
Sk. „D“ – OL-VIT, KOM-TŘI, OL-KOM, TŘI-VIT (volno Zlín)

III.kolo:

8.11.2017

Sk. „A“ – KV-TŘE, KLA-HVĚ, KV-HVĚ, KLA-TŘE (volno Plzeň)
Sk. „B“ – CH-SLA, MB-LB, CH-LIB, MB-SLA (volno Sparta Praha)
Sk. „C“ – HK-JI, PCE-ČB, HK-ČB, PCE-JI (volno Tábor)
Sk. „D“ – OL-ZLI, KOM-VIT, OL-VIT, KOM-ZLI (volno Třinec)

IV.kolo:

17.1.2018

Sk. „A“ – KV-PLZ, TŘE-HVĚ, KV-TŘE, PLZ-HVĚ (volno Kladno)
Sk. „B“ – CH-SPA, SLA-LIB, CH-SLA, SPA-LIB (volno Mladá Boleslav)
Sk. „C“ – HK-TAB, JI-ČB, HK-JI, TAB-ČB (volno Pardubice)
Sk. „D“ – OL-TŘI, ZLI-VIT, OL-ZLI, TŘI-VIT (volno Kometa Brno)

V.kolo:

14.2.2018

Sk. „A“ – KLA-HVĚ, PLZ-TŘE, KLA-PLZ, TŘE-HVĚ (volno Karlovy Vary)
Sk. „B“ – MB-LIB, SPA-SLA, MB-SPA, SLA-LIB (volno Chomutov)
Sk. „C“ – PCE-ČB, TAB-JI, PCE-TAB, JI-ČB (volno Hradec Králové)
Sk. „D“ – KOM-VIT, TŘI-ZLI, KOM-TŘI, ZLI-VIT (volno Olomouc)

Pořadí zápasů v daném kole a dané skupiny si určuje pořadatel turnaje, který je vyznačen tučně

VI.kolo (finálové skupiny):

14.3.2018

Sk. „A“ (1.-4.místo)
Sk. „B“ (5.-8.místo)
Sk. „C“ (9.-12.místo)
Sk. „D“ (13.-16.místo)
Sk. „E“ (17.-20.místo)


Související články

Osmáci skvěle rozehráli dlouhodobou soutěž

Žákovský hokej

Šesťáci nadále dominují v dlouhodobé turnajové soutěži!

Žákovský hokej

Šesťáci skvěle rozehráli dlouhodobou turnajovou soutěž!

Žákovský hokej

Třeťáci ovládli turnaj v Rokycanech!

Žákovský hokej

Aktuálně na webu

Ohlasy k zápasu

Z třetího hattricku v sezoně mám velkou radost, říká šťastný střelec Tomáš Mertl

Zápas - mládež

Junioři předvedli na jihu Čech nevídanou přestřelku!

Zápas

LIB - PLZ 2:5 - Vyloupení libereckého doupěte řídil hattrickem Tomáš Mertl!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida