Dlouhodobá turnajová soutěž U12

Plzeň - V sezóně 2017/2018 se soutěž těší účasti dvaceti mužstev. Z oslovených mužstev odmítla pouze Olomouc (nahradí ji Hvězda Praha) a PSG Zlín (nahradí je Ševci Zlín).

Celkové organizace soutěže pro sezónu 2017/2018

V období od září 2017 do února 2018 se odehraje 5 turnajů v základních skupinách.
V březnu 2018 se odehraje 6. turnaj (finálový – podle umístění družstev v základní skupině).
Každé přihlášené družstvo se zúčastní celkem 4x turnaje o 4 účastnících v základní skupině systémem dle rozpisu, jeden turnaj bude mít každé družstvo volno.
V březnu se každé družstvo zúčastní finálového turnaje o 4 účastnících.
Finálové turnaje budou mít právo uspořádat nejlépe umístěná družstva po základních skupinách.
Jako hrací dny se u kategorie U14 osvědčily středy, tak bych také u této kategorie středy doporučoval. Rád bych také hrací termín U14 a U12 posunul vždy o týden od sebe, pokud to bude možné, neboť často jsou u těchto kategorií stejní trenéři.
Každý účastník uspořádá 1 miniturnaj doma, 3x vyjede k soupeřům a 1x má volno + finálový turnaj.
Hrací měsíce jsou září 2017, říjen 2017, listopad 2017, leden 2018, únor 2018 (základní skupiny), březen 2018 (finále).
Prosincový termín je vzhledem k vánočním turnajům volný.
V základních skupinách by každý sehrál 8 utkání, 2x proti každému soupeři ve skupině.
Finálový turnaj by se hrál systémem play-off, 2x semifinále, utkání o třetí místo a finále.
Do skupin jsem mužstva nasadil na základě skupin ligy mladších žáků, aby se mužstva pokud možno co nejvíce potkávala s jinými mužstvy a na základě vzdáleností.
Turnaje jsou určeny pro hráče ročníku 2006 (a navíc max. 5 hráčů ročníku 2007 a ml.)
Družstvo je možné pro turnaje doplnit o „hostující“ hráče (max. 5)
Hráči hrají na platné registrace
Jedná se o dlouhodobou soutěž, ve které každé družstvo odehraje 10 utkání proti 6 různým soupeřům.

Základní část


Hrací čas 2x20 minut čistého času
Každých 20 minut se bodově hodnotí jako samostatný zápas (V-2b, R-1b, P-0b)
Úprava ledu po odehraných 40ti minutách
Tresty jako v LMŽ
4 družstva podle daného rozpisu, pořadí utkání si určí pořadatel

Turnaje o umístění


Semifinále (1-4, 2-3) dle umístění v základních skupinách
Utkání o 3.místo ve finálové skupině, utkání o 1.místo ve finálové skupině
Hrací čas 2x20 minut čistého času (jedno utkání)
V případě remízy následují samostatné nájezdy, 5 na každé straně, dále po 1
Úprava ledu po utkání
Tresty jako v LMŽ

Rozdělení družstev do základních skupin

Skupina „A“ – Karlovy Vary / Kladno / Plzeň / Třemošná / Hvězda Praha

Skupina „B“ – Chomutov / Mladá Boleslav / Sparta Praha / Slavia Praha / Liberec

Skupina „C“ – Hradec Králové / Pardubice / Tábor / Jihlava / České Budějovice

Skupina „D“ – Olomouc / Kometa Brno / Třinec / Zlín / Vítkovice

Rozlosování turnajů ve skupinách

I.kolo:

13.9.2017

Sk. „A“ KV-KLA, PLZ-TŘE, KV-PLZ, KLA-TŘE (volno Hvězda Praha)
Sk. „B“ CH-MB, SPA-SLA, CH-SPA, MB-SLA (volno Liberec)
Sk. „C“ HK-PCE, TAB-JI, HK-TAB, PCE-JI (volno České Budějovice)
Sk. „D“ OL-KOM, TŘI-ZLI, OL-TŘI, KOM-ZLI (volno Vítkovice)

II.kolo:

11.10.2017

Sk. „A“ – KV-HVĚ, KLA-PLZ, KV-KLA, PLZ-HVĚ (volno Třemošná)
Sk. „B“ – CH-LIB, MB-SPA, CH-MB, SPA-LIB (volno Slavia Praha)
Sk. „C“ – HK-ČB, PCE-TAB, HK-PCE, TAB-ČB (volno Jihlava)
Sk. „D“ – OL-VIT, KOM-TŘI, OL-KOM, TŘI-VIT (volno Zlín)

III.kolo:

8.11.2017

Sk. „A“ – KV-TŘE, KLA-HVĚ, KV-HVĚ, KLA-TŘE (volno Plzeň)
Sk. „B“ – CH-SLA, MB-LB, CH-LIB, MB-SLA (volno Sparta Praha)
Sk. „C“ – HK-JI, PCE-ČB, HK-ČB, PCE-JI (volno Tábor)
Sk. „D“ – OL-ZLI, KOM-VIT, OL-VIT, KOM-ZLI (volno Třinec)

IV.kolo:

17.1.2018

Sk. „A“ – KV-PLZ, TŘE-HVĚ, KV-TŘE, PLZ-HVĚ (volno Kladno)
Sk. „B“ – CH-SPA, SLA-LIB, CH-SLA, SPA-LIB (volno Mladá Boleslav)
Sk. „C“ – HK-TAB, JI-ČB, HK-JI, TAB-ČB (volno Pardubice)
Sk. „D“ – OL-TŘI, ZLI-VIT, OL-ZLI, TŘI-VIT (volno Kometa Brno)

V.kolo:

14.2.2018

Sk. „A“ – KLA-HVĚ, PLZ-TŘE, KLA-PLZ, TŘE-HVĚ (volno Karlovy Vary)
Sk. „B“ – MB-LIB, SPA-SLA, MB-SPA, SLA-LIB (volno Chomutov)
Sk. „C“ – PCE-ČB, TAB-JI, PCE-TAB, JI-ČB (volno Hradec Králové)
Sk. „D“ – KOM-VIT, TŘI-ZLI, KOM-TŘI, ZLI-VIT (volno Olomouc)

Pořadí zápasů v daném kole a dané skupiny si určuje pořadatel turnaje, který je vyznačen tučně

VI.kolo (finálové skupiny):

14.3.2018

Sk. „A“ (1.-4.místo)
Sk. „B“ (5.-8.místo)
Sk. „C“ (9.-12.místo)
Sk. „D“ (13.-16.místo)
Sk. „E“ (17.-20.místo)


Související články

Šesťáci skvěle rozehráli dlouhodobou turnajovou soutěž!

Žákovský hokej

Třeťáci ovládli turnaj v Rokycanech!

Žákovský hokej

Šance pro vaše děti! Začíná hokejová Bruslička!

Žákovský hokej

Šesťáci na přípravném turnaji skončili druzí!

Žákovský hokej

Aktuálně na webu

Hlavní zprávy

Oblíbené prodejní středy pokračují, ve fanshopu budou Miroslav Preisinger a Peter Čerešňák

Žákovský hokej

Šesťáci skvěle rozehráli dlouhodobou turnajovou soutěž!

Ohlasy k zápasu

Skvěle nám vyšla první třetina, shodují se Pulpán s Gulašem

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída
Vyhraj Rapida Hra generali puk