Chaos, hlesl po prohře v Hradci Jan Schleiss

Jan Schleiss je zpátky u indiánů. Hokejová Slavia se s ním velice hezky rozloučila nejen na svých sociálních sítích, a mladý útočník tak naskočil už v duelu proti Hradci Králové. Po šedesáti minutách mu ale do řeči dvakrát nebylo. Jeho Škoda prohrála vysoko 3:6.

Podle pravidel se Schleiss již letos do Slavie nemůže ani na skok vrátit, a tak se naplno soustředí na svou práci pro Plzeň. V televizním duelu s Hradcem Králové se představil ve třetí lajně po boku Davida Stacha a Miroslava Preisingera. Moc času však nově složená trojice na sehrávání neměla. „Trénovali jsme spolu jen dnes dopoledne na rozbruslení. Je to ale naše práce a my se s tím musíme vyrovnat. To je hokej,“ mávl rukou Schleiss. Slova pochvaly ale na výkon třetí formace neměl. „Co k tomu říct. Dostali jsme dva góly. To je naše vizitka,“ v odpovědi odkázal na statistiky.

Svým zklamaným vystupováním jen dokumentoval, jak se kabina po prohře cítila. Nepovedený vstup do duelu indiáni zachránili, dotáhli dvoubrankové manko a v druhé třetině si vypracovali několik pěkných šancí k tomu, aby se ujali vedení. „Kdyby nám to tam napadalo, mohlo být hotovo. Takhle jsme si nechali třetí třetinu odjet a celé se to sesypalo. Chaos,“ kroutil hlavou. Dál už se mu příliš nedařilo nacházet slova. „Vyrovnáni bylo super, jenže pak se to všechno sešlo. Střední pásmo, chybičky a třetí třetina byla pryč.“

Plzeň nemá času nazbyt, aby se prohrou v televizním utkání proti třetímu celku soutěže sáhodlouze zabývala. Už za necelých 48 hodin totiž na svém ledě hostí Vítkovice. „Něco si k tomu řekneme, ale hrabat se v tom nebudem. V neděli podáme lepší výkon!“ uzavřel odhodlaně Jan Schleiss.


Související články

Nelehký úkol! Plzeň míří na led třetího Mountfieldu

Preview

MHK - PLZ 6:3 - Rozhodla gólová smršť Mountfieldu v závěrečné části

Report

Aktuálně na webu

Akce ve fanshopu

Tento způsob prodeje zdá se velmi vhodným! Ve fanshopu zodpovědně prodávalo trio Pejchar, Svoboda, Schleiss

Tisková zpráva

Hokejisté nadělovali dárky malým pacientům FN Plzeň

Rozhovor

Matyáš Kantner: Na premiérový start nikdy nezapomenu

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida