Aspekta vám přináší autogramiádu Dušana Andrašovského i soutěž o výjezd na Spartu!

Plzeň - Fanoušky indiánů čeká poslední domácí duel před venkovním pětizápasem. V pátek třináctého se postaví Tygrům z Liberce a kdo dorazí fandit, můžete si se společností Aspekta Trading zasoutěžit o skvělé ceny!

Společnost ASPEKTA Trading s.r.o. je rodinnou firmou zakládající si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Autorizovaným prodejem a servisem vozidel se zabývá již bezmála 27 let. Firma byla založena na počátku roku 1990, stala se prvním autorizovaným prodejcem a servisem vozidel Mazda v České republice a od té doby stále zdokonaluje a rozšiřuje své služby. Milníkem se stal rok 1997, kdy se společnost přestěhovala do nově postaveného motoristického areálu na Rokycanské třídě 64 v Plzni.

Další důležitý krok v rozvoji společnosti nastal v červnu roku 2012, kdy se společnost stala autorizovaným prodejcem a servisem vozů značky HYUNDAI v Plzni. Prodejní plocha přes 500m2 dovoluje vystavení celé modelové řady značky Hyundai. Dvoupatrový servis nabízí kompletní služby, tedy mechanickou i klempířskou dílnu a také lakovnu.

A pro fanoušky indiánů si v pátek třináctého října připravila od šestnácti hodin před Home Monitoring Arénou parádní soutěž. Můžete vyhrát výjezd na utkání se Spartou Praha a to včetně dopravy a občerstvení!

Stačí, když na páteční předzápasové akci tipnete jméno hráče, který vstřelí vítězný gól v následujícím utkání proti Liberci. V rámci akce bude probíhat představení nejnovějších vozů Hyundai i30 a i30 kombi za pomoci krásných hostesek a také autogramiáda bývalého hokejového hráče HC Plzeň Dušana Andrašovského. Bližší informace naleznete ZDE!


Související články

Aspekta vám přináší autogramiádu Dušana Andrašovského i soutěž o výjezd na Spartu!

Soutěž

Vítěz soutěže indiánské léto!

Soutěž

Hrajte s námi prázdninovou soutěž Indiánské léto!

Soutěž

Soutěž Generali Puk míří na extraligové stadiony

Soutěž

Aktuálně na webu

Juniorský hokej

Junioři se představí dvakrát doma, starší dorostenci jen jednou!

Rozhovor

Bez dobré týmové práce a bojovnosti bych tolik branek nedal, říká skromně reprezentant Jan Matiášek

Akce ve fanshopu

Za pultem fanshopu řádili Lukášové Sochůrek a Kaňák!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida Hra generali puk