Ceny vstupného pro play-off zveřejněny. Novinkou je permanentka na nadstavbovou část!

Čtvrtfinálové boje o pohár T. G. Masaryka budou po roční pauze opět za účasti indiánů, kteří vyzvou Olomouc. Klub HC Škoda Plzeň si připravil pro fanoušky jednu zásadní novinku pro letošní nadstavbovou část, kterou mohou využít všichni fanoušci plzeňského týmu.

„Každý rok, kdy tým postoupí do play-off, řešíme jeden zásadní problém a tím jsou dlouhé fronty zájemců o vstupenky před pokladnami. Letos jsme se snažili již před začátkem sezóny na tuto situaci připravit, a proto jsme zařadili do nabídky permanentku Premium, která platí i pro zápasy nadstavbové soutěže, což je pro fanouška nejen finančně výhodné, ale i pohodlné. Nyní nabízíme všem, kteří této první možnosti nevyužili, druhou šanci jak se vyhnout dlouhým frontám a nejistotě, jestli na ně vstupenky ještě zbydou. Navíc, čím více zápasů tým v play-off odehraje, tím více držitel permanentky na play-off ušetří,“ vysvětluje hlavní záměr Magdalena Bočková, marketingová manažerka klubu.

Prodej permanentek na play-off byl zahájen 2. března 2016 a bude trvat do 10. března 2016. V tomto období mohou fanoušci vybírat ze všech volně dostupných míst v daném okamžiku. Po 10. březnu již nebude možné permanentku zakoupit. Od 11. března 2016 pak bude zahájen prodej vstupenek na jednotlivá utkání.

Majitelé permanentek Klasik, ZTP, Rodina a Indiánek, jejichž platnost končí s posledním domácím utkáním základní části (4. března 2016), mají na svá místa předkupní právo. Magdalena Bočková k tomu doplňuje: „Držitelé těchto permanentek se mohou rozhodnout, jestli si zakoupí permanentku na play-off nebo si budou kupovat jednotlivé vstupenky. Avšak rozhodnou-li se pro jednotlivé vstupenky, musí si je zakoupit vždy nejpozději do půlnoci dne před zápasem. Pokud tak neučiní, v den zápasu se vstupenka přesune do volného prodeje. Své vstupenky však mohou nakupovat i online přes Ticketportal, což opět zvyšuje dostupnost a komfort pro fanoušky.“ Prodejním místem permanentek na play-off je fanshop před HM Arénou. Fanoušci s průkazem ZTP si mohou zakoupit permanentku Klasik se slevou 25 %.

A jaké jsou ceny permanentek a jednotlivých vstupenek pro play-off 2016?


V případě, že si fanoušek koupí permanentku na play-off a nevlastnil permanentku na základní část, musí při nákupu vyplnit Prohlášení o seznámení s obchodními podmínkami a souhlasem se zpracováním osobních údajů a seznámit se s Obchodními podmínkami.

Bližší informace o prodeji jednotlivých vstupenek na play-off budou zveřejněny v samostatném článku.

Těšíme se na vás v Home Monitoring Aréně!

Plánek hlediště HM Arény


Související články

Přípravné zápasy indiánů v roce 2018

Přípravné zápasy

Indiáni zahajují fotbalovou šňůru, jako první je přivítá TJ Slavoj Žihle

Fotbalová utkání

Indiáni v rámci letní přípravy opět obují i kopačky!

Fotbalové duely

Hokejovým indiánům začal několikatýdenní drill na suchu

Letní příprava

Aktuálně na webu

Rozpis Ligy mistrů

Rozpis Ligy mistrů: Škodovka začne doma s Luganem

Biotronik Praha

Biotronik zůstává partnerem HC Škoda Plzeň i pro další sezónu

TRÉNUJ JAKO INDIÁN

Projekt Trénuj jako indián pokračuje!

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Imperial SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida