Staňte se členem programu INDIAN PATRIOT pro novou sezónu i vy!

Hokejový klub HC Škoda Plzeň spouští i pro novou sezónu program INDIAN PATRIOT, který je určen všem fanouškům, kteří chtějí být součástí klubu, žít s ním v co nejužším kontaktu a zároveň získat nemalé výhody.

Rádi byste nahlédli do zákulisí chodu klubu svého srdce, sledovali trénink mužstva přímo ze střídačky, setkali a vyfotili se s hráči A týmu, nebo neformálně vyzpovídali Martina Straku s Tomášem Vlasákem? Nyní máte jedinečnou možnost.

Od pondělí 16. května 2016 se spouští prodej členství v programu INDIAN PATRIOT na novou sezónu určený všem fanouškům plzeňského klubu, kterým nestačí jen fandit, ale chtějí se svým klubem i trochu žít. „Snažili jsme se program oproti loňskému roku trochu obohatit, ale přitom zachovat cenu 1929 Kč, na kterou jsou naši PATRIOTI zvyklí. Ze zkušeností víme, že fanoušci stojí především o úzký kontakt s hráči a to se nám, troufám si tvrdit, podařilo,“ říká Magdalena Bočková, marketingová manažerka klubu.

Výhody, které může INDIAN PATRIOT během sezóny využít, však nejsou pouze v podobě různých setkání, ale týkají se i výrazných slev. Každý PATRIOT má například možnost zakoupit si nový dres na sezonu 2016 /2017 se slevou 50 % nebo čerpat opakovaně slevu 10 % na veškerý nezlevněný sortiment fanshopu. K zahození určitě není ani pivo zdarma (alko nebo nealko) k vyzvednutí před každým domácím zápasem opět ve fanshopu. „K čerpání jakékoliv slevy nebo výhody stačí předložit personalizovanou věrnostní kartu INDIAN PATRIOT, kterou obdrží každý člen. Nic dalšího nepotřebujete,“ dodává Magdalena Bočková.V uplynulém ročníku narostl počet členů programu INDIAN PATRIOT na 61 členů. V průběhu sezóny měli všichni Patrioti možnost strávit zajímavý víkend s HC Škoda Plzeň. „Z Víkendu pro Patrioty jsem byl velice spokojený a doslova nadšený z jeho průběhu. Celý program byl dobře zorganizovaný a po celou dobu panovala přátelská atmosféra, ať ze strany vedení, hráčů, ale i mezi námi patrioty. Mohu to vřele doporučit každému fanouškovi HC Škoda Plzeň. Myslím si, že by se každý měl stát, alespoň jednou Patriotem a prožít takovéto dva dny s klubem,“ uvádí jeden z Patriotů Tomáš Šmíd.

Členství v klubu INDIAN PATRIOT lze zakoupit přes E-shop nebo osobně ve fanshopu.

Na závěr dodejme, že vedle standardní nabídky Indian Patriot za 1929 Kč připravil klub ještě nadstavbový program Silver PATRIOT a Gold PATRIOT. Tato nabídka je atraktivní zejména pro menší firmy a podnikatele, kteří by chtěli klub podpořit. Případní zájemci o podrobnější informace k variantě Silver a Gold nechť se prosím obracejí na obchodní oddělení HC Škoda Plzeň.


Související články

V Plzni se rozjelo play off a nově i Hokejová tombola 50:50 pro fanoušky!

Hokejová tombola 50:50

Všechny plzeňské týmy v akci! Kdy a kde?

Plzeňská jízda

Prodej vstupenek pro pátý zápas čtvrtfinále PLAY-OFF

PLAY-OFF VSTUPENKY

Hokejová tombola 50:50

Hokejová tombola 50:50

Aktuálně na webu

Ohlasy ČF3

Michal Moravčík #11: Vedení musíme příště udržet a zápasy dohrávat ve větším klidu

ČF3: OLO – PLZ 3:4

ČF3: OLO – PLZ 3:4 - Parádní přestřelka přivála indiánům vedení v sérii!

ČF1: PLZ – SLA 2:3pp

ČF1: Déjà vu po dvou letech! Indiáni opět ztrácejí první zápas série

Partneři HC Škoda Plzeň

ŠKODA TRANSPORTATION a.s.
ŠKODA JS a.s. InterCora, spol. s r. o. BIOTRONIK Apex SBS IVA, s.r.o Interobal k.s.
WSM Střída ASTRO KOVO PLZEŇ, s.r.o.
Vyhraj Rapida